Пригоди

"Шлях до Миколаєва починає скорочуватися": у Снігурівській громаді відновили рух через Широківський міст

Тривають роботи з облаштування об'їзної дороги та залізничного переїзду поблизу села Калинівка

Цей материал також доступний

У Снігурівській громаді дорожники відновили мостовий перехід через Любинське водосховище (“Широківський міст”) на трасі Т 15-08, яка веде до Миколаєва, про що повідомив голова Снігурівської ГВА Іван Кухта.

“Ми все більше “наближаємося” до обласного центру, адже з понеділка відновлено рух мостовим переходом через Любинське водосховище (місцеві називають його “Широківський міст”). А це означає, що шлях до м. Миколаїв починає скорочуватися. Від імені жителів Снігурівської громади хочу подякувати Службі автомобільних доріг, голові Миколаївської ОВА Віталію Кіму та всім, хто працював над відновленням цього мосту”, – написав він.

Також Кухта зазначив, що тривають роботи з облаштування об’їзної дороги та залізничного переїзду поблизу села Калинівка.

“Сподіваюся, що в перших тижнях нового року сполучення дорогою Т 15-08 буде повністю відновлено! Снігурівщина оживає! Приємно, що це помічають як гості нашого міста, так і місцеві громади”, – резюмував Кухта.

В “Укравтодорі” додали, що ця переправа є четвертою тимчасовою переправою в Миколаївській області.

“На дорогах державного значення в деокупованих частинах Херсонської та Миколаївської областей уже функціонують 8 тимчасових переправ та об’їздів знищених війною мостів. Напередодні транспорт поїхав новою переправою в Миколаївській області на шляху до Снігурівки. Крім неї в області працюють ще три. Ще одна переправа – у роботі”, – ідеться в повідомленні.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button