ПригодиТема дня

П'яний матрос у Корабельному районі погрожував застрелити товариша по службі.

Військовослужбовець відбувся штрафом у 6 120 гривень

Цей материал також доступний

Корабельний районний суд м. Миколаєва у жовтні 2022 р. виніс два рішення щодо військовослужбовця – матроса Івана В. , який 14 серпня о 20:00 виконував обов’язки військової служби з охорони та оборони військового об’єкта на території Корабельного району у стані алкогольного сп’яніння .

При цьому Іван порушив правила поводження зі зброєю , а саме – погрожував їм старшому лейтенанту: проходячи через ангар, матрос вибіг з автоматом і почав кричати, що того застрелить. У Івана відібрали зброю (АК-74, який був закріплений за старшим матросом), після чого порушник вирушив до місця розташування особового складу і за кілька хвилин вибіг ще з одним автоматом АК-47, який закріплений за іншим матросом, і направив його на старшого лейтенанта.

У судове засідання Іван В. не з’явився, надавши суду заяву, в якій свою вину визнав, у скоєному покаявся, – йдеться у постановах районного суду.

За перебування на службі у нетверезому стані суд оштрафував Івана В. на 3655 гривень та ухвалив сплатити судовий збір у розмірі 496,2 грн.

А згідно з адмінпротоколом про порушення правил поводження зі зброєю винного було оштрафовано на 2465 гривень (другий судовий збір так само склав 496,2 грн.).

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button