ЕкономікаСуспільствоТема дня

Кім закликає бізнес повертатися до Миколаїв: "Відновлюватимемо регіон"

Зокрема, йдеться про будівельні компанії

Представників бізнесу із Миколаївської області закликають повертатися до регіону. Зокрема, йдеться про будівельні компанії. Про це повідомив голова Миколаївської ОВ в ефірі телемарафону.

Віталій Кім зазначив, що звільнення територій на півдні та віддалення лінії фронту покращать ситуацію в Миколаєві та області. Після встановлення безпечної дистанції можна говорити про відновлення роботи портів та бізнесу у регіоні:

“Після дистанції більш-менш безпечною буде порушуватися питання відновлення миколаївських портів , бо це важливо. Але загалом, зараз я звертатимусь до всього бізнесу, до людей, щоб готувалися повертатися, розвертатись у Миколаєві, допомагати у відновленні регіону. Тому що я собі ставлю завдання – відновлення регіону”.

При цьому голова ОВА додав, що на Миколаївщині вже розпочалися відновлювальні роботи. Зокрема, шляховики розпочали ремонт доріг.

Я запрошую будівельників , будівельні компанії, які можуть працювати. Будемо щось думати з грошима і відновлюватимемо наш регіон”, – наголосив він.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button