Общество

72% украинцев считают Россию враждебной страной

72% украинцев считают Россию враждебной страной, при этом 53% опрошенных назвали страну-агрессора однозначно враждебной. Только 12% респондентов находят РФ союзным государством. Об этом сообщает социологическая группа «Рейтинг».

Так, к России очень хорошо относятся только 6% жителей Украины, которые сказали, что РФ — это однозначно союзная страна. Еще 6% видят северного соседа скорее союзным, другие 6% не смогли ответить на вопрос.

Отметим, что кроме Российской Федерации украинцы также считают враждебной Беларусь, причем это произошло за последние год в связи с репрессиями режима самопровозглашенного президента Александра Лукашенко против протестующих и независимых СМИ.

Если в 2020 году негативно настроены по отношению к РБ было 22% украинцев, то в этом году их число достигло 48%.

Теперь лишь 23% жителей Украины думают, что Беларусь — это союзное государство. Полностью согласны с этим утверждением — 8%.

Аудитория, охваченная соцопросом: население Украины старше 18 лет и старше во всех областях, кроме временно оккупированных территорий Крыма и Донбасса. Выборка репрезентативна по возрасту, полу и типу поселения. Метод опроса: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонные интервью с использованием компьютера). На основе случайной подборки мобильных телефонных номеров. Выборочная совокупность: 2500 респондентов.

Ошибка репрезентативности исследования с доверительной вероятностью 0,95: не более 2,0. Сроки проведения: 6-8 декабря 2021 года

Связанные статьи

12 комментариев

 1. Усі давно у Європу їздять. А далі і росіяни поїдуть в Україну як зараз наші їдуть до Польщі. Під санкціями країни довго не живуть. Років з десять зазвичай вистачає, а далі мирні угоди. Скоро там Аляску повернуть до Росії? Одразу після Криму обіцяли взятись. Сльози радості витирали від «повернення» Криму. Буде ще Крим повертатися, як в казино рулетка. Ті хто вийшов з Криму на материкову частину служити у 2014 ще не раз подякують Богу за правильне рішення.

  25
  50
  1. Згоден що до поїздок до Європи.
   А решта — маячня. Росіяни поїдуть в Україну, як наші їдуть до Польщі тоді, коли кримський міст рухне. Їньшою мовою — не буде цього ніколи.

   13
   35
   1. Постоїть? Хіба він не мав у першому ж році під тиском крижаним на дні моря опиниться? Чи не так казали патріоти кілька років поспіль? Ну, як постоїть міст, так постоїть і РФ. Мені байдуже доля РФ, але це та країна яка межує з моєю і всі ці балачки лише вводять в оману громадян моєї країни, на користь внутрішнім баригам які оббирають вже кілька років населення податками кажучі що все це недарма і всьо в РФ невдовзі розвалиться. Невалиться нічого і не розвалиться. З цим треба жити і від цього відштовхуватися.

    24
    12
   2. Про бариг у владі треба докладніше тому хто ними займається. А Росія якщо б не постачала зброю усіляким «шахтарям» то й не була б поганою. США займаються тим самим, займались раніше частенько. Але напряму з Росією ніколи не воювала. І зараз завданням для США було створити із Росії агрессора і почати діяти проти неї відкрито за допомогою всії партнерів. Росія на це не може ніяк відповісти. І зараз можна сказати що світ почав відвертатись від росіян. Це сильно вдарить по іміджу країни. Це вже незворотні процеси. Єдиний шлях вижити для РФ тепер — це відновити суверенну територію України.

    10
    23
   3. Та їм не треба нічим відповідати вони будуть качати вуглеводороди до восточної та західної Європи та й все. Це все що треба для продовження існування цієї держави. Енергоносії користувались попитом і будуть користуватись. Більше ніхто не буде підставляти свою економіку заради нашого суверенітету. Хєппі енд.

    15
    8
   4. Під санкціями це все буде проїдатись. А кожен рік європа активно пересаджується на електрокари та гібриди попит на пальне буде зменшуватись. Газпром не врятує всі 140 мільйонів від голоду. Окрім того Турція також протягнула газопровід до Європи і США доставляють скраплений газ. Активно нарощується альтернативна енергетика. Росію витісняють з космосу. Ще додасться активна воєнізація Європи і РФ повинне буде теж витрачати значно більше коштів на озброєння і економіка весь цей час буде страждати. Хеппі енду точно не буде.

    13
    19
   5. Аргумент єлектрокарів взагалі не витримує ніякої критики. Єлектрокар сам себе не зробити не зможе. Його треба виготовити з допомогою традиційних єнергоносіїв. І вся решта так званної «зеленої» єнергії потребує витрат єнергії звичайної. Так що попит нікуди не зникне.
    Якщо б зі скрапленим газом з США було би все добре то ніхто не будував би цю безліч потоків. Весь цей пост це те, чим годуватли нас десяток років і що .на перевірку виявилось звичайною маніпуляцією.

    12
    8
 2. Россия, наконец, перекрестилась. Зачем ей друг, который падок на халяву? Пусть теперь Запад наслаждается дружбой с Украиной. Боюсь, правда, после дружбы с Западом Украина останется и вовсе без штанов…

  38
  24
 3. В заголовке ошибка, 100% украинцев считают Россию врагом. Больше просто нельзя написать, а бабло уплачено. Кризис Украинской государственности.

  36
  7

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button