Блоги

Сквер «Визволення» відстоюється в адміністративному суді. «Торгівельному центру Концевого» — СТОП!

Вже тривалий час відбувається, можна сказати, запекла війна громадськості за збереження скверу, присвяченого «Визволенню міста Миколаєва», що знаходиться на розі пр. Богоявленського та вулиці Будівельників, від забудови багатоповерховим торгівельним центром, в якому було виявлено інтерес депутата, голови земельної комісії Миколаївської міської ради Ігора Концевого.

Відбулися громадські акції у прокуратури, в мерії, громадський тиск на державні органи, що контролюють будівництво. Виявлено безліч того, що суперечить законодавству, порушено кримінальну справу. Державна архітектурно-будівельна інспекція скасувала містобудівельні умови для зазначеного об’єкта будівництва в зеленій зоні: Наслідок протестів: ДАБІ скасувала містобудівні умови на будівництво «магазина депутата Концевого»…

25.11.2019 року у Миколаївському окружному адміністративному суді (суддя А. Мельник) відбулося засідання за позовом забудовника ТОВ «Кордон» до державно-архітектурної інспекції, де товариство вимагає скасувати припису про призупиненні робіт з будівництва в сквері.

На розгляд, для громадського контролю, прийшли активісти, представники «Національного корпусу», депутат міськради Тетяна Суслова.

Громадськість вимагала залучити у процес, у якості третьої особи, мешканку району, яка проживає у безпосередній близькості, і права, якої безпосередньо порушуються – Міли Юрченко. Права Юрченко представляв відомий адвокат – правозахисник Андрій Толпекін:

У активної громадськості давно виникли обґрунтовані підозри, що без участі громади, ДАБІ має підозрілу звичку спеціально програвати в судах усіляким скоробагатькам, що захоплюють народну землю та будують в супереч інтересам пересічних українців.

Суддя А. Мельник прийняв справедливе рішення – залучити Юрченко та Толпекіна безпосередньо до розгляду судової справи. Оголошено перерву для можливості вивчення новими учасниками матеріалів. Чиновники будуть під контролем!

Передісторія: «Нью-Васюки» депутата Концевого. Наступний проект – бордель під виглядом монастиря?

Будівництво в сквері «звільнення Миколаєва» (поруч з літаком) протизаконне. Тотальна забудова рекреаційних територій

Фирма, связанная с депутатом горсовета, хочет построить многоэтажное здание в сквере по проспекту Богоявленскому

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button