270x77

Что и почем: за чей счет школы в Корабельном районе готовились к новому учебному году (ФОТО)

туалет для гимназистов
туалет для гимназистов

На вопросы корреспондента “Корабелов.Инфо” о готовности к новому учебному году и о средствах, потраченных на новшества в школах, ответили представители нескольких учебных заведений, расположенных в Корабельном районе города Николаева:

Разговор с завхозом школы №33 начался с проблемных моментов, которые беспокоят учеников и их родителей, а именно о туалетах и спортивном зале, давно находящегося, по словам самих сотрудников данной школы, в аварийном состоянии.

В спортивном зале мы ничего не делали, он пойдет у нас на капитальный ремонт. Составлялся дефектный акт, смету делает управление образования. Как выделят деньги, так и будет капитальный ремонт. Мы не знаем, когда будет, мы просили и в прошлом году, и в позапрошлом, до сих пор никто ничего не выделил.

Туалеты есть у нас на первом этаже, в прошлом году мы их капитально отремонтировали.

Нам было выделено на этот год бюджетных средств 52 666 грн (это на строительные материалы, канцтовары, бумагу, 7 парт, 11 стульчиков всего лишь дали (мы просили больше, но денег в бюджете не было, еще не получили), моющие (еще не получили)... Два контейнера для мусора нам выделили в этом году. Получали мы линолеум в один класс на 12 тысяч. По мелочам: краска, противопожарный инвентарь (тоже не в полном объёме, что мы просили, дали нам). ”

По поводу асфальтового покрытия: мы в дефектном акте писали, просили реконструировать покрытие на территории вокруг стадиона и вокруг здания школы (года три назад была плитка выложена, но частично. На правую сторону там всегда вода собирается, и корни деревьев мешают, их нужно удалять).

Двойной вопрос - окна (у нас в коридоры, спортивный зал, актовый зал, пищеблок - прям пищат окна), и двойной вопрос - линолеум в коридорах и классах (в некоторых есть), нужно хотя бы 500 - 600 квадратных метров на коридор. Поливаем краской...", - рассказала завхоз школы №33.

Школа №33

Читайте также: Выделено более полумиллиона гривен... Куда потратили
деньги в школе №40, готовясь к новому учебному году (Видео)

Директор гимназии №3 рассказала:

"В цьому році на гімназію було виділено 40 000 гривень (в цю суму входять і будівельні матеріали, канцтовари, миючі засоби). В цьому році такі кошти були розподілені наступним чином:

- 20 000 грн - на ремонт туалету для хлопчиків та одну кабінку для дівчаток;

туалет для гимназисток в Корабельном районетуалет для гімназисток у Корабельному районі

- 10 000 грн - поміняли в одному кабінеті лінолеум;

- 10 000 грн було розподіллено на миючі, на спортивний інвентар, на папір та медикаменти
(на все це - по 2 - 3 тисячі).

"Ми власними силами відремонтували кабінети: історії, української мови, зарубіжної літератури, комп’ютерний кабінет", - говорит директор гимназии Мария Письменная.

місце відпочинку учнів

магнітна дошка, зроблена батьками гімназистів

Відремонтований у цьому році коридор в гімназії №3

"Вікно у мистецтво" зроблено руками батьків гімназистів

стіни в одному з коридорів гімназії №3

Отметим, что один из родителей гимназиста пожаловался на днях:

"Пусть директор не говорит, что у них все хорошо с родителями. Глава фонда вызванивает родителям и говорит, что нужно сдать деньги. Это было в конце прошлого учебного года. А когда люди забирают документы с гимназии, то там в обходном листе есть строка "фонд гимназии". Если там будет, что не сдал, то такое и отношения к родителям будет..."

Директор школы № 47 сообщила для "Корабелов.Инфо":

«З міського бюджету на утримання закладу нам було виділено 41 576 гривень (щоб підтримувати школу і робити ремонтні роботи в тому числі).

Ці кошти адміністрація школи за погодженням з батьківською громадськістю запропонувала витратити на придбання:

Водоемульсійної фарби – 3500,00
Фарби ПФ-115 (жовта) – 1200,00
Фарби ПФ-115 (зелена) – 360,00
Фарби ПФ-115 (біла) – 480,00
Лаку паркетного – 3600,00
Кольорової фарби (колор) – 936,00
Миючих засобів – 2000,00
Спортивного інвентарю – 4000,00
Обслуговування тривожної кнопки – 2400,00

За програмою «Нова українська школа» у 2018-2019 навчальному році для 1-х класів отримано:

- 2 комплекти одномісних учнівських парт
- 1 ноутбук
- 1 багатофункціональний пристрій
- Дидактичні матеріали

Державна субвенція на інклюзивне навчання у 2018-2019 навчальному році склала 7993 грн:

- дошка аудиторна (5 робочих поверхонь) крейда 3500,00;
- фліпчарт Стандарт поверхня метал-маркер 2 шт 3000,00;
- мікроскоп 1151,06;
- приладдя для образотворчого мистецтва 341,94

Читайте также:
Диванчик для усамітнення, настрій "на вході та на виході"...
Що чекає першачків у школах Корабельного району (Відео)

Директор школы №54 отметил:

"Вся інформація у нас є на нашому сайті там повністю по кошторису все (і зарплати, і водопостачання, і світло і тепло, повністю все). В цьому році грошей на капітальні ремонти нам виділено не було. Був зроблений косметичний ремонт по всій школі".

"На розтрати (на потреби школи) було надано 74 000 грн. Нам у першу чергу потрібно було замінити двері в електрощитовій, миючі засоби потрібно придбати. Декілька дверей вже замінили".

"В цьому році ми відкриваємо третій комп’ютерний клас – це новий клас".

"Депутат міськради Пєтров допомагав нам у цьому році, але ще його гроші поки що "в процесі" (він 50 000 нам повинен перечислити, будем замінювати ще двері)".

"Проблеми - це стадіон (огорожа), ремонти кабінетів фізики, хімії, біології, сучасне обладнання. Санація навчального закладу поки що призупинена, тому що в 19-му році поки що фінансування нема. От як призупинилося - так воно і стоїть", - додав Олег Звоник.

Директор школы №1 рассказал:

"Держава виділила 67 000 грн на обслуговування школи на рік. І те, що ми там зробили статтю під будівельні матеріали, - там, мабуть було 6 000 грн всього. Зараз ми, звичайно, готуємо листи до управління освіти, і якщо там залишаються кошти якісь, якщо є можливість перевести з одного фонду на інший, то вони зазвичай йдуть на зустріч і дають додаткові гроші (але така можливість є не завжди)".

туалет для мальчиков в Николаевской школе №1

туалет для девочек в Николаевской школе №1

"Допомагають спонсори (ремонт зроблений за спонсорські кошти, в основному) і просто батьки, які захотіли долучитися".

"Про масштабні ремонти: ми нічого поки не робили, тому що зараз наша школа стоїть в черзі на термосанацію з ремонтом будівлі. Проект вже узгоджений, пройшов абсолютно всі інстанції. Всі "глобальні" ремонти туди вписані, тому робили тільки косметичний ремонт: десь підфарбували, підчистили, і все…"

коридор в Николаевской школе №1 (2019 г.)

"Як мені обіцяв наш мер Сєнкевич, то роботи по термосанації з ремонтом будівлі мають розпочатися в кінці вересня, крайній випадок - кінець жовтня 2019 року. Вони частинками, блоками робити будуть, це абсолютно дітям заважати не буде", - каже Володимир Заяць.

По материалам Ярославы Шевчук

Напомним, мы писали: Аварийность в здании не устранили, но покрасили плинтуса с крыльцом и начали ремонт футбольного поля в школе №48;

"Ніхто не просить у них гроші"... Про співпрацю керівництва шкіл Корабельного району з батьками учнів

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
WWW
WWW

Ни один школьник не сможет нормально сходить в туалет по большому если там нет дверей. Какие-то бестолковые те кто это проэктировал и делал.!!!

ВИКА
ВИКА

Согласна, туалеты просто жесть. Это унижение достоинства детей. В учительском туалете тоже так 5 галюнов в ряд без дверей?

Костя
Костя

Володимир Заяць👍👍👍👍👍

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: