Блоги

Сєнкевич енд Ко чекають чиєїсь смерті? «Деревопад» має конкретних винуватців, саботажників

 

По Миколаєву пройшовся черговий, доречи не самий сильний буревій (бо навіть не позносило дахи та біг-борди), але який призвів до масового «деревопаду» по всьому місту, причому, зовні цілком зелених дерев.

Цього разу добре, що без травмування людей (на відміну від деяких попередніх випадків), без загибелі (хоча дерева падали на місця, де люди цілком можуть перебувати), але з трощенням приватних транспортних засобів, нанесенням іншого матеріального збитку.«Деревопад» дійсно масштабний і просто пощастило, що ніхто не постраждав. Хоча я в своєму попередньому дописи, щодо тотожних приводів, наголошував, що такі негативні явища будуть наростати: Правда про тотальну аварійність. Меру Миколаєва Сенкєвичу «розпил» мільйонів важливіше ніж життя, здоров’я та майно миколаївців?

Як казали у часи наших дідів, у тотожних випадках «органи»: «Кожна аварія має своє конкретне прізвище!». Так і зараз, вітер вітром, але й дерева також падають в наслідок прямого саботажу відповідного законодавства, конкретними посадовими особами міської влади, на чолі з мером Сєнкевичем та й його попередників.

Дерево начебто зелене, але!!!. Міська влада злочинно «не помічає» Наказ Міністерства будівництва, архітектури та ЖКГ України «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України» (№ 105 від 1004.2006 р.). У п. 9.1.12 Наказу чітко сказано що таке аварійне дерево. І, що важливо, окрім всього вказується, що аварійність також наступає й в наслідок досягнення ВІКОВОЇ МЕЖИ. Це зазначається тому, що часто дерево виглядає живим та зеленим, а у реальності наприклад вже має коріння, що згнили, під час буревію таке «зелене дерево» вивертається з землі. І тут ми підходимо до того, що ситуація з аварійністю просто ТОТАЛЬНА, в наслідок досягнення переважної більшості дерев на вулицях міста вікової межи. Так у Додатку 1 цього Наказу вказується що вікова межа тополь та акації на вулицях, проїздах, площах складає 45 років:


А в нас переважна більшість дерев вже перетнула пів сторічний ювілей!

В місті вже десятки років категорично відсутня програма з заміни «старих» дерев на «нові». Її нема у вигляді проекту, проблема владою навіть не ставиться та не обговорюється.

Також не треба боятися «омолоджувальної» обрізки дерев, це зменшує «вітрильність» дерева і відповідно знижує можливість падіння під час буревію. Обрізка також регламентується тими ж «Правилами утримання зелених насаджень….»

Наголошую, що замість того що б дерибанити сотні бюджетних мільйонів на мало необхідних проектах на кшталт «реконструкцій» пл. Соборної та ПК «Молодіжний», краще б влада зайнялася масштабною заміною дерев.

І я б на місті людей, яким заподіяно шкоду «деревопадом», подав би до суду на міську владу, щоб відшкодувала збитки.

Попередні дописи по темі: В додаток до «маргаринового скандалу», провал тендерних конкурсів з благоустрою, озеленення. «Сквер Європи»

Викинуті на вітер гроші у сквері «Святого Миколая»

Парк в селі Тавричанка, як кричущий докор меру Сєнкевичу за «розпил» 88 мільйонів на бетонуванні площі Соборної в Миколаєві

Мадонна побилася з Леді Гагою за концертні площі в Миколаєві? Або сотня бюджетних мільйонів — це пил?

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

0 0 голос
Оцените новость
Реклама на сайте

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама на сайте
Back to top button