Блоги

В Миколаївську прокуратуру, після виборів президента, повертається сприяння земельним схемам. Чиновники почуяли реванш антиМайдану?

У 2016 році, Миколаївською міською радою, під керівництвом мера Сєнкевича, був прийнятий, так званий, план зонування міста, який встановлює функціональне призначення різних територій (зон) населеного пункту. Цей акт повинен начебто нести користь усім містянам, але, в зв’язку з тим, що приймався міськрадою, більшість якої складається з людей, що вже десятирічками привласнюють коштовну землю, був прийнятий у формі корисній виключно привілейованому колу осіб «земельної мафії». Документ перетворився на банальну «земельну схему» з узаконення того, що вже було протизаконно відведено різним скоробагатькам і враховуючи, що вільної землі для приватизації просто не лишилося, вирішено віддати під приватну забудову рекреаційні зони (зелені зони, береги, парки, сквери тощо), інші суспільно важливі території. Таке зонування отримало в народі назву «антинародного». Враховуючи ринкову вартість землі, це справа на мільярди.

За ініціативи громадськості, за її активної участі, прокуратура Миколаївської області, у здійснення своїх повноважень, відповідно до Конституції України та Закону України «Про прокуратуру», звернулася до суду на захист інтересів громади міста Миколаєва щодо скасування «антинародного» зонування. 06.11.2017 року Миколаївський окружний адміністративному суд визнає, що план зонування від 2016 року протизаконний та скасовує його у повному обсязі. 30.01.2018 року Одеський апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції: Апеляція підтвердила протизаконність «антинародного зонування». Переможний натиск майданівців, «кіборгів», ветеранів, прокуратури

Основні юридичні підстави скасування це — невідповідність Генеральному плану забудови міста та відсутність належно проведених громадських слухань.

Згідно державного законодавства, без діючого плану зонування, земельні оборудки на кшталт відведення землі, здійснювати ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Час каденції мера та «земельних схемщиків», з міськради, спливає, а переводити землю в грошові знаки хочеться, тому у 2018 році на сесію міськради раптово виноситься та приймається «антинародне» зонування № 2, яке лише трохи відрізняється від попереднього. Все це без обов’язкових процедур, як громадські слухання. Нагадаємо, що однією з підстав для суду скасувати «антинародне» зонування № 1 стала саме відсутність належно проведених громадських слухань. Детальніше тут: Зелені зони, парки, сквери надані до знищення Сєнкевичем з міськрадою. Антинародне зонування № 2. Документально

Також, декілька місяців назад, була виявлена нова, хитра «земельна схема», що розроблена в нетрях Миколаївської мерії та випробовується на конкретній, чималенькій земельній ділянці, а саме у сквері на Херсонському шосе. В місті реально вільних територій для приватизації не лишилося, а спритникам хочеться наживатися на цьому питанні, з колосальним корупційним прибутком, та й «заробляти» по іншому вони не вміють. І знов «схема» пов’язана з протизаконною зміною функционального призначення загальнодоступних територій рекреаційного призначення (для відпочинку та оздоровлення громадян, які просто заборонено приватизовувати), з послідуючою передачею у приватні руки та забудову. Сквер на Херсонському, навіть у «антинародному» зонуванні, обізначено, як сквер та рекреаційна зона. Але в наслідок, вже «деталізації», перетворюється на «розміщення багатоповерхової житлової забудови». Детальніше тут: Черговий злочин «земельної банди ім. Сенкєвича». Нова «хитра схема» обкатується на знищені скверу по Херсонському шосе

Громадськість знов забила на сполох. Але, під впливом ряду об’єктивних причин, листи до прокуратури Миколаївської області з вимогою, у здійснення своїх повноважень, звернутися до суду на захист інтересів громади міста Миколаєва щодо скасування «повторного» плану зонування території міста Миколаєва та щодо скасування «деталізації» території скверу на Херсонськом шосе, були вручені у Приймальню облпрокуратури 01.07.2019 року:Ситуація та справи аналогічні ситуації та справі 2016 року, коли прокуратура, проробив ґрунтовну роботу з збору матеріалів, звернулася до суду на захист інтересів громади міста Миколаєва і спільними зусиллями з громадськими активістами виграла судові процеси. Законодавство лишилося тим же, люди в прокуратурі лишилися ті самі, керівництво те саме. Облпрокурор той же – Дунас Тарас Омельянович. Зараз все зробити навіть набагато легше. Вже є купа зібраного та оформленого матеріалу, є позитивні для громади рішення судів (судова практика), нові «схеми» «зляпані», ще грубіше, їх можна скасовувати просто з причини процесуального порушення законодавства.

Нічого, як-то кажуть, не пророкувало біди. Але цього разу з прокуратури були отримані просто «відмазки», а фактично відмови здійснювати захист інтересів громади міста Миколаєва (відповідно до Конституції України та Закону України «Про прокуратуру»), за підписом Першого заступника прокурора області О. Білоус та начальника управління представництва інтересів держави в суді Д. Коробченко. Справи відправлені до Державно архітектурно-будівельної інспекції, яка не має відповідних повноважень і це не відноситься до сфери її діяльності. З таким же успіхом, можна було відправити у Управління освіти, молоді та спорту:

Виходить прокуратура свідомо закриває очі на явні «земельні схеми» на, які нещодавно звертала увагу. При всіх рівних умова, єдина зміна те, що звернулися після виборів? Чому так сталося? Може тому, що чутливі до «владних вітрів» чиновники почули повернення антиМайдану, знецінення люстрації? Чого варте призначення, всупереч закону про люстрацію, міліонерів-чиновників, статки, яких перевищують доходи, на кшталт заступника Голови СБУ Калюжняка, який брав участь в розробці розстрілу Майдану, чи керівника Офісу президента, «знавця офшорів» Богдана?

Не хотілось би зовсім погано думати, але за інформацією, яка неодноразово ширилися у ФБ, щодо виборів у ВР, у Миколаївській області, серед керівників виборчого штабу партії «Слуга народу» є пан Рудий, з сумновідомої прокурорської родини Рудих Ця родина славилася впливовістю у Миколаєві, у домайданівськи часи, відома тісними зв’язками з впливовими особами, які мають потужні земельні інтереси та має необірвані зв’язки у прокурорських колах Миколаївщини.

Чи може на нехтування «земельними схемами» прокуратурою вплинуло існування земельних ділянок, з сумнівною законністю, родинні головного «Слуги народу» Разумкова та наближених?: Протизаконний маєток родини «Слуги народу» Разумкова на березі Матвіївського розливу. Клан «латифундистів». Звернення до Дмитра Олександровича

Доречи. Що б не виникало інсинуацій. Не треба мені приписувати «відмазування попередників», я якраз приймав участь в акціях «імпічмент президенту» при попередниках.

Активісти питання протягування «земельних схем» просто так не облишать, продовжать боротьбу. Але хочеться почути докладні роз’яснення, як прокуратури так і відповіді та думку «нової влади».

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Реклама на сайте
Back to top button