kloomba

З водієм миколаївської маршрутки, який нецензурною лайкою довів бабусю до сліз, провели роз’яснювальну роботу

За фактом інциденту, який стався 11 квітня у маршрутці  №45 міста Миколаєва між пасажиром та водієм, розпочато внутрішню службову перевірку на підприємстві «ТОВ ВКФ «Гуріг – сервіс», що забезпечує перевезення на цьому маршруті.

Про це повідомляє управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради.

Так, керівник управління транспорту Дмитро Попов та його заступник Олег Кукса провели виїзну нараду  за участі начальника відділу безпеки дорожнього руху  підприємства ТОВ ВКФ «Гуріг – сервіс», власниці транспортного засобу, водія, а також заявницею, яка розмістила публікацію.

Зі слів водія відтворено ситуацію: зранку у напрямку кінцевої зупинки «Намив» на Центральному ринку в маршрутку сіла жінка похилого віку. При вході пасажирка показала пільгове посвідчення та зайняла вільне місце. Водій зробив жінці зауваження, але не відмовив у проїзді. Зазначає, що нецензурних слів до неї не вживав. У конфлікт втрутилися інші пасажири, почалася словесна перепалка.

Свідком інциденту стала заявниця.

Про позаштатну ситуацію водій доповів власниці транспортного засобу, яка сіла згодом у маршрутку. Представники підприємства зазначили, що заявниця не розмовляла з водієм та власницею маршрутки.

Зі свого боку авторка публікації стверджує, що водій вів себе неадекватно, ображав жінку, вживав нецензурну лайку. Пасажирка просила, щоб її безоплатно довезли, хоча таке право прямо передбачено чинним законодавством.

На жаль, не вдалося встановити контакт з головним фігурантом справи - жінкою, яка пред'явила пільгове посвідчення.

Управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій зазначає: помилка водія була у тому, що він особисто не перевірив пільгове посвідчення пасажира при вході в салон маршрутки, при цьому почав робити їй зауваження.

Законом України «Про автомобільний транспорт» встановлено право пасажира, який користується пільгами на транспорті, безпосередньо скористатися пільговим проїздом, пред’явивши водієві автобусу посвідчення встановленого зразка.

Отже в даному випадку відмова водія у здійсненні пільгового перевезення пасажирки є неправомірною, чим допущено порушення прав останньої.

За результатами бесіди водій свою провину визнав.

«Поліпшення якості є основною вимогою до перевізників. Очевидно, що водій порушив свої зобов'язання - як договірні, так і моральні, тому понесе дисциплінарну відповідальність.  Керівництво підприємства наклало на водія стягнення у вигляді штрафу. З ним також проведено роз‘яснювальну роботу. І відтепер в салоні маршрутки буде табличка з написом «Водій поважає пільговиків», - зазначив Дмитро Попов.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Гена Милер
Гена Милер

Ложил он большой, толстый, потный хер на ваши беседы

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: