"Влада в нас - терпіли?" - миколаєвець щодо безладу в центрі Корабельного району

между "АТБ" и "Простором" вечером
между "АТБ" и "Простором" вечером

Мешканець Корабельного району міста Миколаєва
Віктор Гладенко вкотре звертає увагу місцевої влади на безлад, що коїться на території між супермаркетом "АТБ" і магазином "Простор", розташованому по проспекту Богоявленському, 342/4:

"Прошу звернути увагу на площу перед магазином "АТБ" (Корабельний район, біля "Простору"). Хаотична торгівля, палатки, ящики, столики, купа людей-продавців, що сидять вздовж і перекривають вільний рух по площі. А на ніч ще й залишають за собою купу сміття (в тому числі на клумбах) та гори каміння, прямо посеред площі!"

"Влада в нас - терпіли? Як казав Сєнкевич?" - запитує чоловік у групі "Contact Center при Миколаївській міській раді" в соцмережі facebook.

"Вы какие-то терпилы?" - мэр города Николаева
Сенкевич - главе администрации района

До речі, влітку цього року Віктор Гладенко вже підіймав аналогічне питання:

"Наведите порядок!" - житель Корабельного района -
о площади возле супермаркета "АТБ"

Тоді представники адміністрації Корабельного Району відповідали на це так:

"Вказана територія, а саме: земельна ділянка загальною площею 1675 м.кв. перебуває у власності ТОВ «Асканія-Центр» з 16.11.2006 року. Адміністрацією неодноразово проводились зустрічі з власниками земельноі ділянки з приводу благоустрою даної територіі.

На даний час, адміністрацією направлено клопотання про винесення питання на розгляд черговоі сесіі Миколаівськоі міськоі ради та прийняття попереднього рішення щодо ініційювання питання повернення у власність громади міста даноі земельноі ділянки, у судовому порядку".

Треба зазначити: через те, що суборенда земельних ділянок заборонена договором, торгівля на даній території відбувається на підставі договорів оренди... тротуарної плитки. Саме у такий спосіб знущаються торговці над місцевими мешканцями - орендуючи тротуарну плитку у власників магазину "Простор" і встановлюючи на ній свої численні палатки.

Февраль 2018 года: ликвидировать ЗА НЕДЕЛЮ стихийную торговлю
возле "АТБ" взялась администрация Корабельного района

А зараз з боку адміністрації Корабельного району вже чомусь не йдеться ні про які судові позови, а повідомляється лише про чергову "робочу нараду":

"У зв'язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться у власності ТОВ "Асканія- центр", яке укладає з підприємця договори оренди частини нерухомого майна - замовлення для здійснення комерційної діяльності, ТОВ " Асканія - центр" зобов'язане утримувати дану територію в належному санітарному стані. З керівництвом вищезазначеного підприємства проведено робочу нараду з питань припинення видачі договорів оренди ділянок замощення, благоустрою та утримання території в належному санітарному стані".

Напомним, мы писали:

"Импотенция" власти. "Круглый стол" в Корабельной администрации в 2015 году: опять говорили о борьбе с незаконной торговлей (ВИДЕО);

“Днем нельзя пройти, а вечером постигает ужас: после них остается просто срач”, – о незаконной торговле возле супермаркета "АТБ" в центре Корабельного района;

"АТБ", СКПБ «Водолій» та іншим об'єктам торгівлі у Корабельному районі видано приписи як порушникам Правил благоустрою;

“Нелюбимая дочка”: ларьки, рекламные щиты и горы мусора, – Корабельный район глазами его жителей

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Васька
Васька

гнать их, торговать на пустырь подальше

Я не робот
Я не робот

Безлад у нас в всьому районі, а точніше- срач.

Дим
Дим

Снять плитку положить асфальт. Аккуратно сложить и отдать тем кому она пренадлежит. Делов то. Пускай потом попробуют ее сдать кому нибудь в аренду. Я бы посмотрел на это. «Сдам плитку в аренду, площадь 1500 кВ.м. Для торговли или личных целей» . Просто ухухааа

корабел
корабел

Рыба гниёт с головы. Гнать в три шеи эту импотентную власть Корабельного. Нафига они нужны, если ничего не могут? Ни районом руководить, ни порядок навести.

Корабельный
Корабельный

Очень хорошо это т.н. руководство раздает нужным людям участки в районе леса и речки. А так же места под будки и наливайки с залами игровых автоматов.
P.S. Интересно, а чем занимается отдел благоустройства при Корабельной администрации и за что получает зарплату из наших налогов? В районе есть все, кроме благоустройства, порядка и чистоты.

Жительница корабельного
Жительница корабельного

Когда меня толкнули и зацепилась за поломанную плитку, из-за того что торгашка перекупщица(которая наверняка даже налоги не платит) с овощами понаставляла ящики, что не где было пройти в 17.30 как раз глинозёмщики с автобусов выходили и прямиком к АТБ от рынка феникса вход блокирован перекупщиками,где налоговая, полиция, райисполком где все вы что все слепые. Я три дня звонила на все телефоны администрации Корабельного района, даже в приёмную Цуканова трубки никто нигде не брал, дармоеды сидят в кабинетах и штаны протирают.
Бабульки торгуют бог с ними они аккуратные сидят в стороночке своё выращенное продают, потому что пенсии маленькие, а с перекупщиками надо что то решать, проверьте у всех налоговые документы и составьте протоколы всего то делов.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: