Общество

Будівництво у "Царському селі": ПАТ "Миколаївгаз" все-таки оштрафували на 144 тисячі гривень

Одеський апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність дій Управління ДАБІ в Миколаївській області щодо замовника будівництва – ПАТ «Миколаївгаз».

Таким чином, порушник містобудівного законодавства зобов’язаний сплатити до бюджету України штрафні санкції у розмірі 144 тис. грн. за порушення при будуванні об’єкта по вул. Липовій, 15 (у так званому в народі «Царському селі» — прим. ред.).

Нагадуємо, ми писали ще в січні:
Оштрафовано забудовника у «Царському селі»

Раніше, за результатами позапланової перевірки на об’єкті «Стандартне приєднання для зовнішнього газопостачання по вул. Липова, 15 у м. Миколаїв» посадовими особами Інспекції встановлено, що замовник у дозвільних документах про початок виконання будівельних робіт навів недостовірні дані.

Зокрема, щодо генерального підрядника. Виявлені порушення стали підставою для винесення постанови про накладання штрафу на ПАТ «Миколаївгаз». Втім, не погоджуючись з рішенням Держархбудінспекції, замовник будівництва звернувся спочатку до Миколаївського окружного адміністративного суду, а потім і до Одеського апеляційного адміністративного суду.

Однак суди обох інстанцій відмовили позивачу в задоволені його вимог та визнали законність дій посадових осіб Управління ДАБІ у Миколаївській області, — повідомляє прес-служба ДАБІ України.

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button