Общество

Хочете, щоб Ваша дитина була успішною у житті? Школа у Корабельному районі впроваджує проект «Інтелект України»

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 продовжує впроваджувати науково-педагогічний проект «Інтелект України».

Діти, які навчаються за програмою проекту «Інтелект України», вже майже рік демонструють високі результати у засвоєнні предметів. Окрім того, що більшість учнів показує високий рівень знань, креативність мислення, вони приємно вражають постійними творчими ідеями, вмотивованістю до навчання, своїм патріотизмом.

Проект «Інтелект України» реалізується на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники-зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп’ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні, які працюють за Проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, уміють працювати з інформацією.

В Корабельному районі за даним проектом працюють лише дві школи, а в Миколаєві — шість! Клас відкривається при наявності 20 дітей.

 

«Запрошуємо всіх батьків, які мріють бачити свою дитину інтелектуально розвинутою, творчою, активною, життєрадісною і успішною у житті записатися у 1 клас (2017 -2018 н.р.), який буде працювати за проектом «Інтелект України».  Додаткова інформація за тел: 64-59-53, (093)0623841» — повідомляє директор школи № 29 Лариса Анатоліївна Грицюк.

Учні  навчаються за спеціально розробленим навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

— розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;

— сформувати навички раціонального читання, успішно засвоїти предмети гуманітарного циклу; вільно спілкуватися іноземними мовами;

— сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти,  у подальшому засвоїти  хімію, біологію, фізику;

 — сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей.

Заради підтримки здібних і обдарованих

Сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам`яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо. На сьогодні діти з 16 регіонів України навчаються за Проектом «Інтелект України».

Связанные статьи

4 комментариев

  1. ЗОШ № 29 КОНЧАЙ ПИАР КОМПАНИЮ В СМИ ЭТО УЖЕ СТАНОВИТЬСЯ НЕПРИЛИЧНО !!!!!!!!!!

  2. Вы хочет сказать что это норм типо платный клас это интеллект а обычный клас это дебилы недоразвитие притом я видел ваш интеллект это не дебилы настоящие не отдавайте своих детей в этот клас

  3. какой там интилект, очем речь? Зароботок денег на "друкованих зошитах" и "посібниках". В этой школе был учасник ОПГ-вот Вам интилект школы № 29.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button