Общество

Медики ЖЦРЛ виявилися сильнішими у перетягуванні канату, у шахах і шашках

20-22 вересня відбулась обласна спартакіада медичних працівників. Свято спорту проходило на базі Очаківського об’єднання санаторно-курортних закладів. Організаторами змагань стали обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я та міська громадська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Мета заходу – залучення до занять фізичною культурою і спортом працівників охорони здоров’я області, пропаганда власним прикладом здорового способу життя.

У програмі спартакіади були змагання з 6 видів спорту (дартс, волейбол, шахи, шашки, настольний теніс, перетягування канату), у яких взяли участь представники 29 команд лікувально-профілактичних закладів (близько 300 учасників). У спортивних змаганнях медики продемонстрували витривалість, завзяття, фізичну силу та майстерність.

У змаганнях із шахів серед жінок переможницею стала Олена Гіржева (дитяча поліклініка № 3 Миколаєва), ІІ місце – Ельвіра Айрапетян (Єланецька ЦРЛ), ІІІ – Любов Пікус (Жовтнева ЦРЛ). Серед чоловіків І місце виборов Вадим Багрій (обласна психіатрична лікарня № 1), ІІ – Валерій Аненко (обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни), ІІІ – Григорій Сироченко (Кривоозерська ЦРЛ).

У турнірі з шашок серед жінок І місце посіла Світлана Петронюк (Єланецька ЦРЛ), ІІ місце – Діана Пінчук (ЦПМСД № 4 Миколаєва), ІІІ – Людмила Рябоха (обласний наркологічний диспансер). Серед чоловіків
І місце посів Іван Нехорош (Жовтнева ЦРЛ), ІІ місце — Вадим Багрій (обласна психіатрична лікарня № 1) та ІІІ – Василь Хайсин (Миколаївька ЦРЛ).

s3 s4

Перетягували канат найсильніші жінки спартакіади: сумісна команда обласного центру здоров’я та міської стоматологічної поліклініки Миколаєва, команда Жовтневої ЦРЛ (отримали перемогу), команда обласної дитячої лікарні (посіли ІІ місце), команда обласного протитуберкульозного диспансеру (ІІІ місце).

Надсильні чоловіки медичної галузі у перетягуванні канату: команда обласної дитячої лікарні – перемога, команда міської стоматологічної поліклініки Миколаєва – ІІ місце, команда
Жовтневої ЦРЛ – ІІІ місце.

Переможцям та призерам фінальних змагань спартакіади вручили кубки, медалі, почесні грамоти, подарунки та оголосили подяку керівникам і головам профспілкових організацій лікувально-профілактичних закладів області.

На жаль, Центр первинної медико-санітарної допомоги №7, що з 1 квітня обслуговує мешканців Корабельного району Миколаєва, не зміг виставити команду на змагання, бо, як пояснила журналісту Korabelov.info член профспілки ЦПМСД №7: