Будівництво в сквері «звільнення Миколаєва» (поруч з літаком) протизаконне. Тотальна забудова рекреаційних територій

Будівництво спортивного магазину, що нещодавно розпочалося у сквері «Звільнення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників» між історично значимим для миколаївців літаком, що там стоїть, та пішохідною частиною вул. Будівельників — є беззаперечно протизаконним.

Так наклавши місце будівництва на головний документ міста – Генеральний план забудови, однозначно видно, що це є територією «зелених насаджень загального призначення» (На нижче наведених фото, окреслено лінією світло-зеленого кольору та вказано стрілкою з номером 1. Само місце будівництва окреслено лінією світло-червоного кольору та вказано стрілкою номер 2):

Приватна забудова таких територій – ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

Причому ця територія входить в Перелік (розміщений на офіційному сайті Миколаївської міської ради) та затверджений самою ж Миколаївською міською радою, як сквер «Звільнення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників» пр. Богоявленський, від пр. Миру до вул. Будівельників:

Також бентежить Акт обстеження дерев виданий Департаментом ЖКГ ММР та спів підписаний Обласною екологічною інспекцію. Акт дозволяє «пересадку» 16 здорових, багаторічних та великих дерев:

Пересадити такі великі дерева – значить їх вбити, особливо в наших посушливих умовах, у вегетативний період, в літку. У великих дерев, велике за об’ємом коріння, яке буде обрубано, до невеличкого, за габаритами, «кома». Без коріння дерева не живуть. Також відсутній ордер на пересадку, затверджений виконавчим комітетом з планом-схемою куди дерева будуть пересаджені.

Взагалі ця забудова лише малесенька частка більш глобальної оборудки на користь скоробагатьків. Міська влада на чолі з мером Сєнкевичем давно виношує плани знищення, під приватну забудову, рекреаційних територій (парків, скверів, берегів тощо), в зв’язку з тим, що в місті просто не лишилося вільної землі для наживи та «дерибану». Тому й протизаконно приймають «антинародні» зонування, «деталізації», які є не чим іншим, як хитрими «земельними схемами»:

Зелені зони, парки, сквери надані до знищення Сєнкевичем з міськрадою. Антинародне зонування № 2. Документально

Черговий злочин «земельної банди ім. Сенкєвича». Нова «хитра схема» обкатується на знищені скверу по Херсонському шосе

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close