Суспільство

Українські FPV нового покоління б’ють на 25 км попри РЕБ

Випробування відбулися за участі Brave1 та восьми українських виробників; 80% фінансування спрямовують на рішення, перевірені в бою.

Міністерство оборони України спільно з оборонним кластером Brave1 провели в Україні полігонні випробування нового покоління ударних FPV-дронів, створених вісьмома вітчизняними виробниками, про результати яких повідомили після завершення тестів.

За інформацією відомства, про перебіг робіт поінформував міністр оборони Михайло Федоров.

Під час випробувань безпілотники підтвердили можливість уражати цілі на дистанції до 25 км та працювати попри активний вплив засобів радіоелектронної боротьби, а частина зразків виконала завдання в умовах, максимально наближених до бойових на фронті.

Щоб пришвидшити постачання техніки до Сил оборони, у Міноборони спростили процедури кодифікації та змінили підхід до формування потреб, спрямовуючи близько 80% ресурсів на рішення, які вже довели ефективність у боях.

Для різних класів безпілотників запроваджено окремі методики випробувань із залученням виробників, чиї вироби ще не мають державних контрактів, а після підтвердження результатів на полігоні запускається швидке контрактування і масштабування виробництва.

У відомстві зазначають, що така система дає змогу оперативно впроваджувати технологічні новинки та посилювати українське військо сучасними засобами ураження.

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button