Пригоди

На Одещині затримали 19-річного чоловіка у справі про вбивство 15-річної дівчини

Тіло Аліни Урси зі зв’язаними руками знайшли у смітнику 29 серпня

29 серпня в одному із сіл Одеської області правоохоронці виявили тіло 15-річної Аліни Урси. Дівчина зникла напередодні, 28 серпня. Про це повідомили в Ізмаїльській окружній прокуратурі.

За попередніми даними, руки неповнолітньої були зв’язані, а її тіло помістили в мішок і сховали у смітнику. Попередньо встановлено, що смерть могла настати через удушення. Точну причину смерті має визначити судово-медична експертиза.

У день виявлення тіла правоохоронці затримали 19-річного мешканця цього села. Наразі його перевіряють на можливу причетність до злочину, із затриманим проводять слідчі дії.

Ізмаїльська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво кримінальним провадженням, розпочатим за фактом умисного вбивства. Справу розслідують за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button