Суспільство

Сотні врятованих життів: на війні загинув лікар-анестезіолог із Миколаєва

Він захищав життя до останнього

На війні внаслідок ворожого удару керованою авіабомбою загинув лікар-анестезіолог Лікарні швидкої медичної допомоги Миколаєва Роман Брятко. Про це 2 серпня 2026 року повідомив головний лікар медичного закладу Олександр Дем’янов.

“Він любив життя… не лише своє. За свій короткий вік він урятував не одну сотню життів”, — написав головний лікар.

Колеги згадують Романа Брятка як добру, ввічливу та безкорисливу людину, люблячого чоловіка, відповідального сина й лікаря за покликанням. Він був анестезіологом, військовим і захисником України.

“Ворожий КАБ забрав життя нашого друга та колеги. Обірвав життя того, хто стояв на захисті життя інших”, — зазначив Олександр Дем’янов.

Прощання з Романом Брятком призначили на 3 серпня 2026 року о 10:00 на території лікарні, якій він присвятив свої сили та роки роботи. Коротка церемонія мала відбутися перед дорогою до церкви. Колектив лікарні висловив співчуття батькам, дружині та всій родині загиблого захисника.

Світла пам’ять лікарю та воїну Роману Брятку.

“`html

Нагадаємо, раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button