Пригоди

Ракетний удар по Одесі: мати загинула на очах у дітей

Двоє загиблих і восьмеро поранених: наслідки нічного удару по Одесі

Цей матеріал також доступний:

Увечері 16 липня 2026 року, близько 23:00, російські війська завдали ракетного удару по Хаджибейському району Одеси. Внаслідок атаки загинули двоє людей, повідомив очільник міської військової адміністрації Сергій Лисак.

Серед загиблих — жінка, яка під час повітряної тривоги гуляла в парку разом із дітьми. Мати загинула на місці, діти вижили. Психологи ДСНС надавали їм та очевидцям допомогу.

У перших повідомленнях ішлося про десять поранених. Станом на 07:00 17 липня інформацію уточнили: поранення отримали восьмеро людей, серед постраждалих є діти.

Внаслідок удару пошкоджено 11 житлових будинків, зокрема триповерховий будинок, а також автомобілі містян. Ліквідація наслідків атаки тривала від ночі.

У ДСНС наголосили, що під час повітряної тривоги безпечних місць просто неба немає, тому необхідно перебувати в укриттях.

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

93 комментариев

  1. Одесята, серьозно??? На вулиці піздній час, триває тривога, а мами з дітками на ігровому майданчику у парку??? Вас що небудь вчить???? Люди, бережіть себе і своїх рідних.

  2. 😭😭😭😭😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻💔💔💔💔💔🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

  3. Чому в таке врем'я мати була з дітьми на майданчику при повітряній тривогі чому не йшли в укриття в потім пишуть що вбила російська ракета хто винен в цій ситуації сама вона і вина знаючи кожен день прильоти кожин день волає повітряна тривога чому така халатність від дорослих через таких батьків і страждають і гинуть діти чому до людей не до ходить що це війна . Чи ви думаєте що ви всі безсмертні .Чому мало хто реагує на повітряну тривогу що ви творите чи ви думаєте що вас не зачепить стільки людей і дітей загинуло від вашої халатності особливо від батьків ризикуючи дітьми ви самі бачите куди великі прильоти це дитячі майданчики летить де велике скупчення людей чому ви халатно відноситесь до свого життя як ви не розумієте що це війна і страшна війна де гинуть тисячі людей стільки пишуть стільки скидають реальні відео що робиться в Україні а редакцій нуль . Бережіть себе та своїх рідних реагуйте на повітряні тривоги . Це все за висить від вас дорослих життя дітей у ваших руках.

    1. Vera Tomak ну якщо доросла людина ігнорить повітряні тривоги, то це одне. А коли під небезпеку підставляють дітей, то це.. не можу навіть точно сформулювати, як таке називається

      1. Андрій Тюрін
        Из новостной ленты:

        Во время атаки на Одессу погибла инструктор Красного Креста.

        Елена Архипова одна воспитывала троих детей, сообщили в организации. Во время удара она вместе с двумя детьми направлялась в укрытие. Дети выжили, но получили травмы: один мальчик находится в реанимации, второй — под наблюдением врачей.

        К команде Красного Креста она присоединилась в 2023 году, обучала первой помощи сотрудников ГСЧС, полиции, взрослых и детей. В организации отметили, что Елена посвятила свою жизнь помощи другим.

        Напомним, в результате ракетного удара по Одессе погибли два человека, еще 10 получили ранения.

    2. Vera Tomak
      Из новостной ленты:

      Во время атаки на Одессу погибла инструктор Красного Креста

      Елена Архипова одна воспитывала троих детей, сообщили в организации. Во время удара она вместе с двумя детьми направлялась в укрытие. Дети выжили, но получили травмы: один мальчик находится в реанимации, второй — под наблюдением врачей.

      Напомним, в результате ракетного удара по Одессе погибли два человека, еще 10 получили ранения.

    3. Vera Tomak А в наших людей завжди винна жертва, тільки не вбивця. Може не було укриття, або не встигла добігти.

      1. Да тому що велика халатність дорослих.Вони думають що всі безсмертні я працюю в охороні я що 😙😙😙ми́и́т не бачу що робиться в Києві при повітряні тривогі батьки із дітками всі гуляють на вулиці хоча 5 метрів і укриття . Так що не потрібно в мою сторону кидать палку краще читайте правильно статтю і вірно відповідайте.

      2. Да винуваті люди я працюю на такій роботі що доводиться просить людей зійти в укриття. А в ответ кучу матів в спину сволочі не благодатні.

    4. Vera Tomak серйозно, тобто ракета ні до чого, то таке, а ви знаєте, що там було? Чисто по українські, спочатку обісрати, а потім включити мізки, якщо є.

      1. Мені не потрібно включать мізки вони в мене а в тих не має які при повітряні тривозі гуляють на майданчиках ризикуючи дітьми прилетить чи обійде стороною .

    5. Vera Tomak а якщо не має укриття,в квартирі теж може бути приліт,і куди ховатися людям?Вам би тільки обвинити,а не поспівчувати.💔

    6. Vera Tomak ти чи йобнута. Вона винувата що пішла з дітками погуляти.що ти мелеш .а як люди ніде не йдуть дома сидять і тоже вбивають ті тварюки негодні.Да. Зовсім тут ракета нипричому.суки прокляті кожного дня вбивають наших людей,дітей.бо якомусь конченому гандону схотілось у войну погратись.будьте прокляті всі росіяни.

    7. Vera Tomak що значить "А ПОТІМ ПИШУТЬ ВБИЛА РОСІЙСЬКА РАКЕТА".
      ІДІОТКА! Їх й вбила російська ракета

      1. Рот прикрила і читай правильно статтю що вона робила на майданчику із дітками при повітряній тривогі.

    8. Vera Tomak там укриття. Ви правда вважаєте, шо жінка, волонтер червоного хреста, буде гуляти в 11 ночі з трьома дітьми в парку під ракетами?! Вона йшла до укриття! Але не дійшла

    9. Vera Tomak А нічого, що ракета з Криму до Одеси летить кілька хвилин? І куди ховатися?

    10. Vera Tomak Узбагойся і почитай коментарі вище! І отримаєш відповідь на своє питання! А ще завжди пам'ятай заповідь божу- не суди і не судимий будеш! Краще би співчуття висловила!

    11. Vera Tomak це чергово дно, звинуватити жінку, яка загинула на очах дітей.
      Я насмілюся спитати - Ви особисто, мабуть, закордоном?
      Бо ну дуууже легко розпотякуєте про укриття. І про то, що в них треба бути.
      От я впевнена, що у вас теорія як надо.
      Бо не може людина, 5 рік 5-10 разів йти в укриття. І це при умові, що воно є.
      Життя продовжується, люди намагаються жити, радіти літу, сонцю, дітям своїм.
      Чи всюди є укриття, прямо біля кожного дому? А як часто бува тривога і відразу бах.
      Або, якщо ви не за кордоном, то десь близенько від нього.
      Не вірю, що ви 5 рік сидите в укритті цілодобово. Не вірю.

    12. Vera Tomak ось так пишуть, направлялись в укриття. То що я і казала, не встигли. Чи просто далеко від цього і не розумієте як це

    13. Vera Tomak а куди вони йшли?
      Бо за інформацію нижче, якраз в укриття.
      Чи ви знали що це не так?

    14. Vera Tomak Коли йде ракетна атака, особливо в прифронтових містах, які до 100 км до фронту, то спочатку приліт, а потім лунає повітряна тривога.

    1. Nataliia Radkova Слів, сліз вже немає... Ми з вами... Ви наші рідні. Тримайтеся...

  4. Падлюки негодні,тварюки коли нажретеся нашой крові.щоб отє пуйло здохло бистрішє.чого його мати маленьким ще не задавила цицькою,де він недокурок кончений взявся на нашу голову.будь проклятий на віки

  5. Вже ніякими словами не повернеш і нічого не зміниш, шкода діток які втратили маму..

  6. Olga Koval
    Из новостной ленты:

    Во время атаки на Одессу погибла инструктор Красного Креста.

    Елена Архипова одна воспитывала троих детей, сообщили в организации. Во время удара она вместе с двумя детьми направлялась в укрытие. Дети выжили, но получили травмы: один мальчик находится в реанимации, второй — под наблюдением врачей.

    К команде Красного Креста она присоединилась в 2023 году, обучала первой помощи сотрудников ГСЧС, полиции, взрослых и детей. В организации отметили, что Елена посвятила свою жизнь помощи другим.

    Напомним, в результате ракетного удара по Одессе погибли два человека, еще 10 получили ранения.

  7. Боже милий, це ж діти все життя будуть цей страшний день в жахітті бачити.

  8. Ми повинні зрозуміти одне ,ця клята війна находить нас усюди,на все божа воля...ми ховаємось повсюди але неможемо знати коли що з нами буде...

  9. 😢💔🙏
    Нелюди террористы агрессоры проклятые людишки, это вам вернется

  10. Леся Станилога В тебе, шо око вставне? Один глаз на північ, другий на південь.

  11. Я при будь-якій тривозі тікаю з вулиці подалі. Блін, ну як так, така безвідповідальність. І хочу сказати, що майже ніхто не йде, усі сидять далі, до пори.

    1. Я так же .А есть люди которые вообще не обращают внимание на тревоги как будто это все неверьез

  12. А что вас🇺🇦не устраивает, чем вы🇺🇦недовольны, какие у вас🇺🇦претензии?
    Одесса- это зона проведения СВО, то есть зона боевых действий и если гражданские добровольно по собственному желанию находятся в зоне боевых действий, то за последствия для них никто кроме их самих ответственности не несёт.

    1. Larisa Sherbina я свято надеюсь, что с вашей странички БОТ настрочил такой изрыг. Ну если это действительно написал человек, то точно не сповна розуму. Для чого надаеться тривога і сповіщається про небезпеку? Мабудь для того, що береженого Бог береже. І я вас не ображала... але що тук скажешь, як воно отой во. Інакше про вас і не скажеш.

  13. Я не закордоном в працюю в Києві і бачу що робиться те що хоче жить ховається в укриття а не гуляють на майданчиках. Читайте статтю як що було написано а потім будите робить зауваження . В кожного своя думка .

  14. А тепер послухайте шановні перед тим як робить мені зауваження прочитайте статтю одні пишуть не добігла до укриття другі пишуть не було укриття так шукала ще з дітьми а на справді вона гуляла на майданчику під час повітряної тривоги як треба було за дітей і бігом в укриття так що мені розказувати басні не потрібно я працюю в охороні і коли повітряна тривога ми просимо людей за ради їхньої безпеки іти в укриття . Шановні то що ви мені написали лічно в коменти мені геть не цікаво .Я знаю тільки одне при повітряні тривозі не потрібно гуляти з до вткаси

  15. Є укриття тільки потрібно в часто спуститися а не гулять із дітками при повітряні тривозі . Як ви думаєте це правильно вона зробила дуже жалко що такі маленькі дітки залишились без мами . В Слава Богу вони залишились живі . Повірте люди різні є що тікають і шукають укриття щоб вижити а другим на чхати на повітряну тривогу вони безсмертні .

  16. Я не обісрала як ти висловилась а читай правильно статтю що на справді було . Прочитай правильно статтю мама гуляла в нічне врем'я на майданчику із дітками при повітряні тривозі питання якого хера вона там робила в нічне врем'я коли волала повітряна знаючи які прильоти по Одесі чому не спуститись в укриття а ризикуючи дітьми і собою продовжувала свій відпочинок . Так що уважно читайте статтю а потім пишіть свої коменти .

  17. Я не звинувачую а коментую факти 23. 00 мати перебувала на майданчику із дітками вона з ними гуляла при повітряні тривозі вона прекрасно знала які прильоти кожен день бомблять Одесу . Так що шановна перед тим як писать коменти прочитайте статтю а потім будите розказувать свою думку .

  18. Шановна ви уважно прочитали статтю да ця жінка яка при повітряній тривогі перебувала на майданчику з своїми дітками 23.00 .Ні до якого укриття вона не намагалась тікати ця жінка гуляла просто із своїми дітками ризикуючи їхніми життями . Ну Слава Богу діти залишились живі але на жаль без матері . І повірте я працюю на такій роботі що при повітряній тривогі просимо людей зійти в укриття тому що ми не знаємо куди летить і де в паде то в свою сторону чуємо дуже багато ругані вони думають що безсмертні і їх не каснеться дуже багато розвелося таких грамотних ризикуючи своїм і дитячим життям. Так що перед тим як писать коменти прочитайте уважно статтю .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button