У Миколаєві запускають новий маршрут: Широка Балка отримає нове транспортне сполучення
Дочекались: до Широкої Балки запускають автобус №49
У Миколаєві з’явиться новий міський автобусний маршрут загального користування №49, який з’єднає мікрорайон Широка Балка зі станцією «Миколаїв-вантажний». Відповідне рішення підтримав виконавчий комітет Миколаївської міської ради сьогодні, 13 травня 2026 року.
Перевезення на маршруті здійснюватиме КП «Миколаївпастранс». Запуск нового автобусного напрямку запланований уже з 18 травня 2026 року.
Автобуси курсуватимуть щоденно з 06:00 до 22:00 у звичайному режимі руху.
Схема маршруту передбачає рух через: вул. Оранжерейну — вул. Прибузьку — просп. Богоявленський — вул. Пограничну — Привокзальну площу. Під час засідання виконкому заступник міського голови Юрій Андрієнко пояснив, що питання транспортного забезпечення жителів Широкої Балки неодноразово піднімалося мешканцями мікрорайону.
“Зараз у нас є можливість туди поставити нові автобуси. Ми тимчасово визначаємо перевізника – КП “Миколаївпастранс” до проведення відповідного конкурсу на перевезення”, – зазначив заступник Юрій Андрієнко.
У міській владі заявляють, що продовжують працювати над покращенням транспортної інфраструктури та умов пересування для жителів міста.
Нагадаємо, раніше ми писали:
- До 30 грн за поїздку: ціни на миколаївський транспорт стрибнули, як Магучіх
- До кладовища щодня: у Миколаєві змінено рух популярного автобуса
- У Миколаєві тролейбуси стрімко додають пасажирів: 3,5 млн від початку року
- Майже дві години в один бік: жінка з Корабельного району поскаржилась на громадський транспорт
- Без погодження з міською владою – не буде: миколаївці вже заморилися просити автобус до Широкої Балки






It's approriate time tto mae some plans for the longer
tesrm annd it's tie to bee happy. I've reaad this post andd
iff I may just I ant too suggest yoou some interesting issuess or suggestions.
Maybee you could write subequent articlles regardiing this article.
I dessire too leartn more issues aproximately it!
Excellent blg here! Also your websitre loadss up very
fast! Whhat hosst aare you using? Caan I gget youur ffiliate lik
tto you host? I wosh myy wweb site loaded uup as quyickly aas
yolurs lol