Суспільство

Віцемер Миколаєва задекларував понад 1 млн грн доходу та безоплатне житло

У декларації за 2025 рік Віталій Луков вказав понад мільйон гривень зарплати і проживання в чужій квартирі без оплати

Цей матеріал також доступний:

Перший заступник міського голови Миколаєва Віталій Луков за підсумками 2025 року відзвітував про понад 1 мільйон гривень заробітку та наявність права безоплатно мешкати у квартирі в Миколаєві; відомості оприлюднені в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Основний дохід посадовця склала зарплата у Виконавчому комітеті Миколаївської міської ради — 1 093 432 гривні. Додатково він отримав 3 тисячі гривень від профспілкового комітету виконавчих органів міської ради та 9 348 гривень, класифікованих як «додаткові блага, у тому числі кешбек, бонуси», від громадської організації «Екоклуб».

У декларації також зафіксовано право посадовця на безоплатне користування житлом: квартирою у Миколаєві площею 58,2 кв.м.

Серед рухомого майна вказано легковий автомобіль Nissan Note 2012 року, придбаний у 2016-му за 123 тисячі гривень, а також причіп «Турист» 1995 року, куплений у 1995-му.

Майнові активи дружини включають земельну ділянку площею 10 тисяч квадратних метрів у селищі Казанка Миколаївської області з правом постійного користування, наданим у 1994 році. Крім того, у 2023 році вона придбала в Миколаєві ділянку площею 555 квадратних метрів вартістю 19 500 гривень, а також стала власницею садового (дачного) будинку в Миколаєві площею 29,7 квадратного метра, ціна якого на момент купівлі становила 123 000 гривень.

Дохід дружини за рік складався із зарплати у комунальному некомерційному підприємстві «Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради — 443 711 гривень, а також виплат за сумісництвом у Вознесенському геріатричному пансіонаті — 58 501 гривню.

Готівкові заощадження сім’ї, згідно з декларацією, становлять: у Віталія Лукова — 320 000 гривень, у його дружини — 220 000 гривень. Подружжя також має банківські рахунки, однак суми коштів на них не вказані.

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

24 комментариев

  1. Это вообще уникум. Уровень для понимания, будучи мером Вознесенска , имея админресурс, занял четвертое место. Проиграл даже тем кто случайно болотировплся))))). И вот Сеня приволок его в город. Теперь он решает вопросы кому выдавать медали за оборону города)))). Чел который умотал с города в первые дни. Мэр начал оправдательно рассказывать что все были на месте, злые языки мол нагаваривают. А как так вышло что все были на месте, а мерию обчистили на пару лимонов. )))))). Где были в подвале,? На чердаке? На блокпосту?)))))

  2. Мабуть вже не залишилось тих чиновників, хто не отримав медаль за оборону міста))) ..

    1. Berg Deryon саме потешнє що медалі купили за наші гроші, з яких ми заплатили податки, а барижить як за свої купив)))))))) шлемазл улетний(

  3. Всі вони херої і Учасники Бойових Дій .
    Хай беруть в зуби УБД і пиздують на фронт

    1. Соня Рибачка Ви що, у них через одного як не бабця на опеці, так само інвалід

  4. Сколько можно почему эти воришки еще у власти но не идут на фронт а спокойно гребут дальше может у них крыша крутая

  5. А кажуть же взяти грошей на пiдвищення пенсiй? Чиновникам захмарнi зарплати не давати. Вони у нас Гарвард не закiнчували I нiчого видатного нi для краiни нi для громади не роблять

  6. А пенсіонери на смітникі і часу дешеву продукцію купляють які собак годують ,вот таке життя,а ще хочуть молодь повернути для знущання а ні то на смерть, мені цікаво а його сини,чи зятья на фронті чи гаваях ,ось такі жили в будуть жити в крайні а простий народ ледве виживає а як війна чи вибори вони згадують

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button