ПригодиТема дня

Нічний терор: гучномовець пивзаводу не давав спати мешканцям Корабельного району

Поліція виявилася безсилою

Цей материал також доступний

Всю ніч на 4 липня 2024 року, близько 10-ти годин поспіль (приблизно з 22:00 середи, 3 липня, і десь до 08:00 четверга) мучили мешканців Корабельного району міста Миколаєва безперервними гучними повідомленнями з вимогою сховатися від виниклої пожежної загрози. Цей запис крутився по колу, ще й половин часу – ворожою мовою. Тож мешканці мікрорайону “Об’їзна”, де це сталося, звичайно, були шоковані такою пригодою.

“На весь район гучномовець кричав, повідомляючи про пожежу (“адміністрація звертається… спустіться на перший поверх” і таке інше). Запис з перекладом на російську мову крутився до самого ранку! Дуже страшно, що відбувається. Ні сил, ні терпіння вже немає… Ми тут на Об’їзній і так владою забуті – хоч би коли нам бочку з водою привезли… Так хоч сон наш не крадіть! Це ж такий вплив на психику! Навіть при відключенні світла в районі на кілька годин цей жах не припинявся!”, – повідомили сьогодні зранку мешканці до редакції Кorabelov.info.

Дехто вважає, що це була ворожа ІПСО (інформаційно-психологічних спецоперація), однак все досить прозаїчно: як з’ясувала наша редакція, таким чином “клеманула”, спрацювавши помилково, захисна система сповіщень, встановлена на місцевому пивзвводі на випадок витоку аміаку або пожежі.

“На пивзаводі при аварійній ситуації спрацьовує захист з відповідними сповіщеннями. На підприємстві “грішать” на постійні перебої з електрикою, через які, на їхню думку, стався цей збій системи. Тобто ніхто спеціально той гучномовець не вмикав. Зранку викликали спеціалістів, які вимкнули запис і розбираються з проблемою”, – повідомило наше надійне джерело інформації.

В поліції, куди мешканці дозвонилися під час своїх страждань, пояснили, що знають про проблему, але нічого з цим зробити не можуть: мовляв, сигналізація спрацювала на приватному підприємстві.

Читайте новини першими

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button