Економіка

Миколаївщина отримає 307 млн гривень на ремонт доріг, - рішення Уряду

На відновлення автодоріг у прикордонних та прифронтових регіонах

Цей материал також доступний

Перша віцепрем’єр-міністерка України та Міністерка економіки Юлія Свириденко під час робочого візиту на Донеччину оголосила, що Уряд виділив понад 2,38 мільярда гривень з резервного фонду державного бюджету на відновлення автодоріг у прикордонних та прифронтових регіонах. Цю інформацію повідомило Міністерство економіки України.

“Сьогодні Уряд ухвалив рішення виділити більш як 2 мільярди 386 мільйонів гривень на відновлення доріг у восьми ключових для оборони країни регіонах. Зокрема, Донецька обласна військова адміністрація отримає 324,5 мільйона гривень. Кошти можуть бути витрачені виключно на відновлення зруйнованих доріг, що використовуються для перевезення військових і гуманітарних вантажів та як евакуаційні маршрути. Сьогодні, перебуваючи на Донеччині, ми бачимо, що бізнес попри величезні виклики продовжує працювати, демонструючи неймовірну стійкість. Ключові проблеми — пошкодження енергетики, доступ до фінансування, відшкодування збитків для бізнесу, який зазнав пошкоджень під час збройної агресії рф проти України та інші. По кожному із питань шукаємо рішення. Зокрема перше, щодо покращення логістики, оголосили вже сьогодні. Це вклад в обороноздатність регіону й можливість рятувати тисячі життів”, – розповіла Юлія Свириденко.

Згідно з рішенням Уряду, на відновлення доріг будуть спрямовані кошти:

  • Дніпропетровська область – 196,4 млн грн;
  • Донецька область – 324,5 млн грн;
  • Запорізька область – 350 млн грн;
  • Миколаївська область – 307,1 млн грн;
  • Сумська область – 222,2 млн грн;
  • Харківська область – 502,95 млн грн;
  • Херсонська область – 224,3 млн грн;
  • Чернігівська область – 258,79 млн грн.

Обласні адміністрації отримають кошти із завданням узгодити перелік доріг з Міноборони, МОЗ та Мінінфраструктури, які є критичними для забезпечення потреб оборони і гуманітарних цілей і потребують відновлення.

Під час візиту до Донецької області, Юлія Свириденко зустрілася з представниками бізнесу, обласною адміністрацією, обговорила роботу банківського сектору в регіоні і ознайомилась з умовами праці фахівців Державної служби зайнятості для вирішення актуальних проблем області.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button