СуспільствоТема дня

Сєнкевич заявив про скорочення медичних центрів у Миколаєві

Економія в дії: з семи ЦПМСД зроблять чотири

Цей материал також доступний

Миколаївці спитали у мера Олександра Сєнкевича, чи правда, що у місті скоротять кількість центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) і лікарів стане ще менше? Ось що відповів міський голова:

“У Миколаєві наразі найбільша кількість центрів серед міст України, тому МОЗ рекомендували нам зменшити кількість.

Скільки звільнять медичних працівників? Жодного! Буде скорочено лише адміністративний персонал. А що це дасть миколаївцям? Це дасть економію бюджетних коштів на зарплаті адміністративного персоналу і дасть можливість використовувати кошти на закупку обладнання, медикаментів і таке інше”.

Зазначимо, що складу кожного ЦПМСД входить кілька амбулаторій. Наприклад, доскладу ЦПМСД №7, що обслуговує мешканців Корабельного району (крім мікрорайонів Широка Балка і Кульбакине), входить 4 сімейні амбулаторії.

При цьому Сєнкевич заявив, що кількість амбулаторій в місті збільшиться на одну.

Читайте новини першими

Связанные статьи

6 комментариев

  1. Хватит любитель серой плитки а не мер вместе со звездой соцсетей Кимом лизать у зеленского который уже на свалке истории

  2. Чому це падло вирішує всі питання за громаду? Може вже пора самого викинути на смітник?

  3. Ну правильно!? У на же все здоровие.... и всех на фронт і дедов і бабок всех і безруких і безногих такведь!? А депутати тихонько отсидятся. Да і лечатся они больше по заграніцам!?????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button