СуспільствоТема дня

Автобусні "сауни": миколаївці страждають від спеки без кондиціонерів

Комунальні автобуси без кондиціонерів: мешканці Миколаєва скаржаться на нестерпну спеку

Цей материал також доступний

Комунальні автобуси, передані Миколаєву з-за кордону після початку повномасштабного вторгнення, не обладнані кондиціонерами, і їх встановлення не передбачено у конструкції.

В.о. директора «Миколаївпастрансу» Ігор Кушнір в сюжеті ТРК «МАРТ» заявив про масові скарги миколаївців на непрацюючі кондиціонери в громадському транспорті.

Миколаївці почали масово скаржитися на непрацюючі кондиціонери в автобусах. Наразі в місті панує справжнє літо, і температура повітря досягає 35-36 градусів у тіні. У таких умовах поїздки в забитих автобусах стають нестерпними.

Ігор Кушнір зазначив:

“Більшість транспорту, який отримав місто після початку війни, просто не обладнано такими зручностями. Найбільша проблема спостерігається на 1 маршруті. Там у нас задіяні автобуси двовагонного типу, у народі їх називають «гармошки». У них, на жаль, немає кондиціонерів, але для більшої кількості перевезень у двох віддалених мікрорайонах – Тернівці та Корабельному районі – ми запускаємо туди ці автобуси з великою місткістю.”

За його словами, на деяких жовтих автобусах можна встановити кондиціонери, і на підприємстві вже працюють над цим, але є певні труднощі:

“Автобуси усі іноземні. Із запчастинами дуже важко, зі спеціалістами — також.”

Читайте новини першими

Связанные статьи

2 комментариев

  1. Це не є проблемою, головне, щоб скоріше закінчилася ця проклята війна! На війні нашим рідненьким Захисникам дуже жарко!)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button