Суспільство

На капітальний ремонт ЦНАПу в Корабельному районі витратять 7,8 млн грн

Згідно з оголошеним тендером, завершення робіт заплановане на 30 вересня 2024 року

Цей материал також доступний

Миколаївська міська рада взяла на озброєння амбітний проєкт – реконструкцію нежитлових приміщень на проспекті Богоявленському, 314, з метою створення центру надання адміністративних послуг. Згідно з оголошеним тендером, завершення робіт заплановане на 30 вересня 2024 року. Інформація про це міститься в системі публічних закупівель Prozorro.

Планується, що вартість робіт становитиме 7 мільйонів 885 тисяч 26 гривень. Тендерні пропозиції можна подавати до 6 липня, а аукціон відбудеться 8 червня 2024 року.

Підрядник повинен виконати загальнобудівельні роботи із заміною систем опалення, вентиляції та кондиціонування, а також заміною побутової каналізації. Також потрібно встановити підйомник для інвалідів, оновити мережі інтернету та телефонізації, встановити систему відеоспостереження та пожежну сигналізацію.

Упродовж 2024 року Управління капітального будівництва оголошувало два тендери на схожі роботи, проте жодного разу не отримало жодної пропозиції від підрядників на оцінену вартість робіт у 4,9 мільйона гривень. У травні цього року було внесено коригування до проєкту, що призвело до зростання вартості робіт майже на 3 мільйони гривень.

Оголошено три тендери на аналогічні роботи

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button