ПолітикаСуспільство

Важливі угоди та ініціативи: результати відрядження Віталія Кіма

Результати гарні. Працюємо далі

Цей материал також доступний

17 червня 2024 року Віталій Кім, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації, повернувся з відрядження, задоволений результатами. Він зазначив, що під час візиту відбулося безліч переговорів і було підписано низку важливих документів. Тому коротко розповів про результати:

1. Підписано Меморандум про відновлення школи та укриття в селі Зелений Гай Шевченківської громади за кошти уряду Литви;

2.Проведено перемовини щодо великого підприємства в Ольшанській громаді;

3.Підписано угоду між «Миколаївводоканалом» та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) про надання майже 25 мільйонів євро на відновлення водопостачання в місті Миколаїв. З яких 15 мільйонів грантові кошти. Загалом загальна орієнтовна вартість Проєкту складає 33 мільйони євро, з яких 8,2 мільйонів євро — субвенція із державного бюджету України на відновлення споруд водозабору «Дніпро – Миколаїв»;

4.Уряд Данії оголосив про надання Україні четвертого пакета допомоги на загальну суму близько 33,5 мільйонів євро;

“Зараз ще там комітетом буде затверджуватися, куди розподіл. Але в принципі, це все на першочергові потреби нашого регіону”, – повідомив Кім.

5.Дуже приємний сюрприз зробив Прем’єр-міністр землі Нижня Саксонія Штефан Вайль. Крім 2 мільйонів євро для миколаївської області вони подарували ще 10 нових Volkswagen Multivans для навчальних закладів наших громад;

“З інклюзію по територіальним громадам доставляти їх до шкіл”, – підкреслив начальник Миколаївської ОВА.

6.Також проведено перемовини з корейськими компаніями POSCO, K Water та Hyundai;

“Основними результатами є K Water, ми домовилися що ми даємо вішліст. Вони лідери не тільки в воді, вони ще одні з світових лідерів по сонячній енергії та вітряної. Тому в цьому плані ми теж будемо з ними співпрацювати”, –  затвердив Віталій Кім.

7.Також проговорили з Міністерством інфраструктури про проєкт, який доручив Премʼєр-міністр. Щодо до водопроводу.

“І знайшли, як це зробити. Чекаємо на цьому тижні, може вкрай на наступному візиті сюди, щоб остаточно проговорити деталі, щоб проєкт був реалізований. Тому чекаємо.Результати гарні. Працюємо далі”, – зазначив Кім.

Читайте новини першими

Связанные статьи

7 комментариев

  1. Результаты гарні для кого? Для людей вони може і гарні, адже тільки на папері. А чиновникам вони гарні на часі. Люди без води вже 2 роки і все живуть тільки обіцянками від керівництва. А новини, дійсно, гарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button