СуспільствоТема дня

«Це цікаво дітям», - архітектор про відбудову школи в Корабельному з сільгосп-напрямком

«Це буде школа екофрендлі, тобто тут навчатимуть дітей поводитись з агрокультурами, з утилізацією сміття

Цей материал також доступний

Практично всі школи у Миколаєві постраждали внаслідок військової агресії з боку рф. Одна з найбільших — школа №48 у Корабельному районі — була зруйнована. На момент миру там навчалося понад 900 дітей. Як повідомляє Миколаївська міська рада плани щодо відновлення школи були представлені під час брифінгу головним архітектором міста Євгеном Поляковим.

Згідно з висловленими ним словами, дослідження вказало на можливість використання частини будівлі, зокрема її каркасу.

“У нас є партнерство з американським благодійним фондом Sweetanok, який був заснований українцями. Ми вирішали через фандрейзинг зібрати кошти на проєктування та будівництво. Щоб це був такий надихаючий приклад, коли гроші збирають мешканці Америки, бізнес, а не просто якась країна їх виділила”, – поділився інформацією Поляков.

Завдяки співпраці зі Спілкою архітекторів України та бюро відомої архітекторки Анни Кирій було розроблено архітектурний концепт. Євген Поляков пояснив, що в цей проєкт вкладено кілька компонентів з метою зробити його унікальним в порівнянні з іншими.

“Це школа екофрендлі, тобто тут навчають дітей поводитись з агрокультурами, з утилізацією сміття. Робимо цю будівлю енергоефективно. Ми поставили мету — залучити стільки коштів, щоб зробити найенергоефективнішу школу як мінімум на півдні України”, – говорить Євген Поляков.

Головний архітектор міста відзначив, що Миколаївщина завжди мала свою ідентичність як регіон, де основним галузям були вирощування овочів та сільське господарство. Хоча ця сфера стала жертвою військових дій, він підкреслив, що місцеві умови все ще сприяють цій діяльності. Тому він вважає важливим поширювати цю культуру, починаючи з дитинства. Ця ідея знаходить відгук серед партнерів міста.

«У нас така ідея, щоб був фокус на співпрацю з підприємствами, які займаються виробництвом агрокультур, посівних. Це і цікаво дітям, а також від цього є користь. Адже чим наповнюються люди, тим вони і живуть», – пояснює пан Поляков.

Спілка архітекторів України також обіцяла допомогти місту у пошуку партнерів для збору коштів на реалізацію проєкту.

Читайте також: Замість моря – поля: нова школа в Корабельному районі планує створювати аграрних геніїв

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Миколаївщина завжди мала свою ідентичність як регіон, де основним галузям були вирощування овочів та сільське господарство Він повний ідіот і що курить ? Миколаївщина була все життя центром кораблебудування, та промисловості. Де ви берете таких сраних фахівців ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button