ЕкономікаСуспільствоТема дня

Депутати Миколаєва просять допомоги у Кабміну майже на півмільярда гривень

Звільнення від сплати податку на землю: миколаївські депутати звернуться до Кабміну та нардепів

Цей материал також доступний

Сьогодні, 30 травня, під час засідання чергової сесії Миколаївської міськради депутати розглянули питання про звернення до голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, а також народних депутатів України, обраних від Миколаївської області.

👉 У проєкті рішення зазначається, що до міськради надходять звернення від суб’єктів господарювання щодо прийняття рішень про надання пільг зі зменшення плати за землю та плати за нерухоме майно.

Депутати Миколаївської міської ради просять розглянути питання виділення 479,93 млн грн додаткової дотації з державного бюджету місцевому для недопущення подальших втрат доходів у разі прийняття міськрадою рішення щодо звільнення від плати за землю та плати за нерухоме майно у 2024 році.

Пряма мова:

“Відповідне рішення вже діє в Харкові, але там місцевий бюджет отримав дотацію від держави лише на перше півріччя, тож і пільга для підприємців надається також на цей термін. Миколаївська міськрада наразі ж звертається щодо виділення субвенції на весь поточний рік.”

✅ Під час голосування депутати підтримали рішення щодо такого звернення більшістю голосів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button