Суспільство

Чиновники та молодь відвідали Норвегію для обміну досвідом та культурними надбаннями

Цей візит сприяв налагодженню контактів з представниками інших європейських країн

Цей материал також доступний

З 2 по 8 травня 2024 року миколаївська молодь та начальник управління молодіжної політики Арсен Гаспарян відвідали місто Крістіансанн в Норвегії у рамках відрядження.

У Крістіансанні проходили важливі для європейської спільноти заходи, серед яких Тиждень демократії, Європейська конференція з питань демократії та прав людини, а також Європейський молодіжний форум. Учасники заходів з Миколаєва мали нагоду долучитися до обговорення ключових питань та обміну досвідом.

“Метою нашого візиту був обмін досвідом та культурними надбаннями, а також дослідження інструментів, що використовуються Норвегією для залучення молоді до демократичних процесів.”

Для делегації з прифронтового міста Миколаєва було надзвичайно важливо брати участь у формулюванні стратегій для підтримки та захисту демократії та прав людини. Представники нашого міста мали можливість слухати думки та пропозиції від учасників з інших країн, а також продемонструвати свою відданість демократичним принципам.

Миколаївська делегація активно брала участь у всіх заходах, знайомилася з інноваційними підходами та методами, що використовуються в Норвегії для залучення молоді до громадських та політичних процесів.

Цей візит сприяв налагодженню контактів з представниками інших європейських країн, що є важливим кроком для розвитку міжнародної співпраці та підтримки демократичних ініціатив в Україні.

Нагадаємо, ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button