Суспільство

До проєкту будівництва нового водогону додано реконструкцію Жовтневого водосховища

З виділенням на нього 330 тисяч гривень шляхом перерозподілу бюджетних коштів

Цей материал також доступний

13 травня 2024 року відбулось позачергове засідання сесії Миколаївської міськради. Необхідність її скликання була обумовлена прийнятими рішеннями Кабміну України щодо забезпечення Миколаєва питною водою. На попередній сесії депутати ухвалили кілька питань, пов’язаних з будівництвом нового магістрального водогону з Нової Одеси.

Цього разу треба було внести певні зміни в назви, щоб вони відповідали прийнятому Кабміном рішенню. Так, депутати мали внести зміни в рішення до програми соціально-економічного розвитку міста, до бюджету Миколаєва, а також до рішення про визначення замовника будівництва.

«З нашого боку все має відбуватися терміново і в такому незвичному режимі», – пояснив О. Сєнкевич.

Попередні назви проєктів «Нове будівництво магістрального водогону м. Нова Одеса – м. Миколаїв для забезпечення водою міста Миколаєва у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних із знищенням Каховської гідроелектростанції, Миколаївська область. Ділянки 1, 2, 3, у т.ч. проектно-вишукувальні роботи та експертиза», замінили на: «Нове будівництво водозабору з р. Південний Буг (м. Нова Одеса, Миколаївська область) та магістрального водогону для забезпечення водою м. Миколаїв у зв’язку з необхідністю ліквідації негативних наслідків, пов’язаних із знищенням Каховської гідроелектростанції, Миколаївська область, I, ІІ, ІІІ ділянки».

Що стосується програми соціально-економічного розвитку, проєктом рішення передбачалося уточнити назви ряду пунктів та викласти їх в новий редакції, а також доповнити пунктом щодо реконструкції Жовтневого водосховища.

В рішення про бюджет міста вносяться зміни щодо назви трьох водогонів та додається реконструкція Жовтневого водосховища з виділенням на нього 330 тисяч гривень шляхом перерозподілу в межах лімітів управління капітального будівництва.

Щодо рішення про визнання замовником будівництва, аналогічно попереднім, внесення змін обумовлено змінами до постанови Кабміну та необхідністю приведення у відповідність назв об’єктів будівництва водогону для забезпечення водою Миколаєва. Також пропонується додати ще один об’єкт — реконструкція Жовтневого водосховища.

Всі три рішення були одноголосно прийняті під час голосування.

Мер подякував депутатам за роботу та наголосив, що наразі, коли «м’яч» на території міністерств нашої держави, вони зможуть прискорити процес забезпечення водою Миколаєва.

Нагадаємо, раніше повідомлялося:
На відновлення Жовтневого водосховища збираються виділити 4,3 мільярди гривень

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button