ПригодиСуспільство

Знову ботулізм: не вбереглися від страшної хвороби і миколаївці

Причиною хвороби в усіх випадках стали продукти домашнього виробництва

Цей материал також доступний

Протягом минулого місяця в Україні зафіксовано 12 випадків з підозрою на ботулізм, з них у 5 людей діагноз підтвердився, ще по 7 випадках очікуються результати досліджень. З таким попереднім діагнозом шпиталізовані люди у Миколаєві, Полтаві, а також на Черкащині, Львівщині, Тернопільщині та Одещині.

Причиною хвороби в усіх випадках стали продукти домашнього виробництва – домашні паштети, вʼялена риба та мʼясо.

В кожній області наявні запаси протиботулічної сироватки, а хворі отримують всю необхідну медичну допомогу.

Аби запобігти новим випадкам ботулізму, нагадуємо нашим читачам найважливіше про цю хворобу:

Ботулізм — це важке харчове отруєння, яке може закінчитися смертельно. Викликає захворювання токсин, який продукується бактерією Clostridium botulinum в м’ясних, рибних, грибних чи овочевих консервах, виготовлених в домашніх умовах, в’яленому м’ясі чи рибі, у будь-яких виробах з м’яса (ковбаси, шинки) тощо. Найчастіше причиною ботулізму стають: зіпсовані в’ялені/копчені продукти або недостатньо термічно оброблені консервовані продукти саме домашнього консервування з м’яса, риби, овочів, грибів.

Через 12 – 36 годин після потрапляння токсину в організм людини виникають такі симптоми: нудота, блювання, запаморочення, сильно виражена сухість у роті, труднощі з ковтанням, м’язова слабкість – важко рухатися, говорити, дихати; зір – нечіткий або виражене двоїння предметів перед очима.

Ботулінічний токсин, потрапляючи в організм людини, порушує роботу нервових клітин та блокує сигнал до скорочення м’язів. Що більше токсину було в їжі, тим інтенсивнішими є симптоми. У разі повного паралічу дихання людина може померти.

Як запобігти ботулізму? Категорично відмовитися від в’яленої риби, консервованих домашніх м’ясних консервів та грибів. Пакування у вакуум риби чи копченого м’яса не гарантує їхньої безпеки. Їжте тільки сертифіковану продукцію, виготовлену згідно із санітарними вимогами. Пам’ятайте: хворобу легше попередити, ніж лікувати. У разі підозри ботулізму – негайно звертайтеся до лікаря!”, – наголошують у Миколаївському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button