Суспільство

Кілька разів проігнорував зупинку "за вимогою", - миколаївці скаржаться на водія "зеленого" автобусу

КП ММР "Миколаївпастранс" надало відповідь на звернення

Цей материал також доступний

Вже кілька разів у Миколаєві один із водіїв громадського автобусу, що курсує за маршрутом №91, не зупинився на зупинці “за вимогою”, – про це 16 квітня 2024 року повідомила Тетяна А. у Facebook-групі “Contact Center при Миколаївській міській раді”:

“15, 16 квітня 2024 року о 16:10 водій 91 маршруту (держ. номер ВЕ 4937ЕО) не зупинився на зупинці “Заводоуправління”, у бік Корабельного району. Це вже відбувається не вперше. Може новенький і не знає, що там зупинка на вимогу?”

“Не зупинився, щоб забрати, чи не зупинився, щоб висадити? Я сьогодні їхахала в мега заповненому 91-му, і на деяких зупинках він не зупинявся, якщо не було на вихід”, – спитала в коментарях Валентина С. “Не зупинився, щоб забрати, був не повний”, – уточнила автор скарги.

Більшість миколаївців під дописом зазначили, що у даному місці немає зупинки:

“Тобто вас не хвилює, що порушуються правіла ПДР? І у вас немає питань, чому ця зупинка з порушенням? Мабуть тому, що вам це потрібно. А тоді питання: чому ж вас бентежать якісь інші порушення правил та законів, може вони комусь потрібні, щоб порушувати!”, – написав Арсеній А.

“Там немає зупинки, вона раніше на перехресті і вона облаштована. Зелені автобуси – не маршрутки, це муніципальний транспорт. В них є зупинки на облаштованих місцях. Де ви бачили, щоб трамвай або тролейбус зупинявся де вам потрібно, а не на зупинці?”, – Олександра Б.

В свою чергу, КП ММР “Миколаївпастранс” надало відповідь на звернення містянки:

“В цей час автобус їхав повний пасажирів, на вихід нікого не було, тому автобус не зупинився. Перепрошуємо за тимчасові незручності”.

Однак авторка не погодилась з твердженням підприємства та зазначила, що міський транспорт був не переповнений:

“Дякую за відповідь. На жаль, ми бачили, що він був не переповнений, та ще забрав багато пасажирів на зупинці “Матеріальній”. Мабуть, треба робити фото спереду”, – зазначила Тетяна А.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button