Пригоди

Російські окупанти збільшили кількість штурмів на лівому березі Дніпра

Нова тактика чи відчайдушність?

Цей материал також доступний

На тлі триваючих бойових дій на лівому березі Дніпра, російські окупанти помітно змінили свою тактику, суттєво збільшивши кількість штурмових атак. Про це повідомила Наталія Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України, в ефірі телемарафону, за інформацією Уніан.

Гуменюк зазначила, що ворожі сили, не маючи успіху у своїх спробах вибити українські війська з плацдармів на лівому березі, вдалися до нової тактики. Вони розосереджують свої зусилля, атакуючи дрібними групами з різних напрямків, що призвело до зростання кількості штурмів.

“Якщо раніше ми говорили про 1-3 штурми на добу, то зараз, два дні поспіль, фіксується 7-8 штурмів”, – пояснила Гуменюк. Це, на її думку, свідчить про те, що ворог активно шукає ефективний спосіб прориву, але до сих пір безуспішно.

Зазначено, що на фоні збільшення штурмів тривають і артилерійські обстріли, а також удари дронами. Втім, завдяки ефективній роботі засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ), приблизно 50% атак не досягають своєї мети.

Ця інформація наголошує на важливості подальшого насичення бойової роботи та збільшення захисту засобами РЕБ, щоб українські підрозділи, захищаючи плацдарми, могли ефективно протистояти ворожим дронам і артилерії.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button