Суспільство

Миколаївцям нагадали, в яких лікарнях можна зробити безоплатні операції

Програма медичних гарантій покриває і невідкладні, і планові операції

Цей материал також доступний

Миколаївський обласний КЦПХ 3 квітня 2024 року нагадав мешканцям Миколаївщини, де вони можуть зробити безоплатну операцію та за яких умов.

“Програма медичних гарантій покриває і невідкладні, і планові операції… У будь-якій лікарні, яка має договір із НСЗУ Національна служба здоров’я України за пакетом “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах” або “Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня” (якщо мова про нескладні операції) оперативні втручання є безоплатними”,  – зазначають у відомстві.

Наразі на Миколаївщині 25 медичних закладів у яких укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій та можуть здійснювати безоплатні операції. В Корабельному районі Миколаєва операції проводять на базі міської лікарні №5. Загалом у місті функціонують 10 лікарень з такою послугою.

Для планової операції у пацієнта має бути електронне направлення, видане сімейним лікарем, терапевтом, педіатром чи лікуючим лікарем.

“Зверніть увагу, що відповідна лікарня може проводити лише ті оперативні втручання, які властиві медичному закладу відповідно до напряму надання медичної допомоги та галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Так, наприклад, не кожна лікарня зможе провести планове оперативне втручання через злоякісне новоутворення, хірургічне втручання на очах чи нейрохірургічне втручання”, – повідомляють в КЦПХ.

Щоб знайти лікарню, яка проводить операції, зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Або скористайтесь дашбордом МОЗ “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій”.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button