Суспільство

Міни та безпритульні тварини: головні проблеми у деокупованих громадах Миколаївщини

ВІДЕО

Цей материал також доступний

Під час ефіру “Укрінформ” обговорювалася тема “Основні споживачі та напої в деокупованих громадах: презентація результатів фокус-групових дискусій”. Аналітик Школи політичної аналітики НаУКМА, Олег Сабура, на презентації результатів фокус-групових дискусій у громадах, що зазнали деокупації в Миколаївській, Херсонській та Харківській областях.

“Однією з ключових безпекових проблем, які можна було б вирішити, є розмінування. Вона є у всіх деокупованих громадах. Часто казали, що досі діти не можуть піти гратися на дитячий майданчик поблизу будинку, бо там небезпечно”, — підкреслив Олег Сабура.

В результаті опитування виявлено, що проблема безпритульних тварин також є актуальною. Мешканці вказали на необхідність хоча б вакцинувати цих тварин, оскільки зафіксовані випадки сказу. Крім того, серед інших потреб звільнених територій називали відновлення критичної та транспортної інфраструктури, забезпечення укриттів та доступу до інтернету в школах. Олег Сабура додав, що населення також потребує психологічної підтримки.

Протягом проєкту дослідники провели 15 фокус-груп у трьох областях України:Харківській (6), Херсонській (7), Миколаївській (2). Опитування відбувалося у громадах, де стан безпеки станом на жовтень 2023 року був більш сприятливим. Цей проєкт реалізується за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні за участю Школи політичної аналітики НаУКМА.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button