Суспільство

"Принижував жінку з дитиною на весь салон", - миколаївці скаржаться на водія автобусу №1

Водій також хамив й іншим пасажирам та людям на зупинці

Цей материал також доступний

Миколаївці, які користуються послугами міського громадського транспорту продовжують надсилати свої скарги місцевій владі, щодо неякісного обслуговування водіями. Так 9 березня постраждали від хамської поведінки водія та навіть принижень пасажири маршрутного автобуса №1, про це повідомила Світлана в Facebook-групі “Contact Center при Миколаївській міській раді”:

“9 березня о 17:30 водій автобуса №1 з номерним знаком ВЕ2684ЕР дозволяє собі хамити і принижує пасажирів.

Зайшла дівчина із дитиною, заплатила 12 грн. На вимогу пред’явити учнівський квиток для другокласника, відповіла відмовою через його відсутність. Попросила відразу свої гроші назад, щоб вийти. Водій гроші не повернув, зачинив двері та продовжував принижувати жінку на весь салон. Протягом руху хамив пасажирам та людям на зупинці.

Утихомирьте водіїв “одиниць”, дуже багато що собі дозволяють. Посильте контроль у нарколога і психіатра для водіїв”, – пише містянка.

“Contact Center при Миколаївській міській раді” передав звернення “на виконання” в Управління транспортного комплексу. 10 березня виконавець відзвітував пред заявником про виконання звернення (та зняв його з контролю):

“Управлінням транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради наголошено керівництву підприємства -перевізника щодо проведення додаткового інструктажу з зазначеним у зверненні водієм з питання дотримання вимог рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради у частині перевезення дітей шкільного віку від 6 років до 14 років включно за наявністю діючого учнівського квитка та Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, – йдеться в повідомленні.

“Дякую. Нехай за вимогою повернути одразу ж гроші за проїзд – повертає і мовчки випускає пасажира, бо вимога повернути гроші та одразу ж вийти йому надійшла. Нехай надалі скандалить із мужиками, а не верещить. Дітям і так зараз нелегко”, – зазначила у відповідь автор скарги.

Більшість містян у своїх коментарях під дописом підтримали скаргу та повідомили, що часто саме водії громадського автобусу №1 собі дозволяють проявляти неповагу до пасажирів:

“Мені також хамив водій “одинички”. На звичайне питання про графік руху”, – Лариса Н.

“Все Ви правильно кажете, але… Але в Україні зараз конче бракує водіїв. Причини зрозумілі”, – вважає Андрій Т.

“В Одесі теж не вистачає водіїв. Але ніколи ніхто нікому не хамить”, – Вікторія Ш.

“Брак водіїв і “інші” манери спілкування не дають права принижувати. Взагалі нічого не дає такого права”, – Ольга О.

“Це вже не перша скарга на цього водія!!!”, – Олена К.

“За таку поведінку потрібно накласти штраф , і відсторонити від роботи на місяць, то тоді може будуть трохи думати як себе поводить на робочому місці. А то вони сьогодні вони царьки”, – Людмила Ч.

“Я, доречі дуже часто бачу в групах, скарги саме на водіїв 1-го маршруту! Одного звільнити “показово” з “вовчим квитком”, щоб на інші маршрути не брали! Хай йде двірником працювати і хамить метлі!”, – Світлана З.

“У тому то і річ, що звільнять цього водія, а на його місце немає кого взяти. А цей грубіян з легкістю влаштується на іншій фірмі. Бо дефіцит водіїв в Україні зараз”, – Андрій Т.

“Підтримую, на першому маршруті дійсно підібрані одні м’яко кажучи хами та козли, офіційні зупинки пропускають. Чому у Корабельному районі зупинка “Ринок” є лише в одному напрямку для 1 та 91 маршрутів?”, – зазначає місцева мешканка.

“Ні краплі не захищаю хамовитого водія, але в чому він не правий з проханням-вимогою пред’явити учнівський квиток? Так. Зрозуміло, що дитина другокласник, але МР оплачує проїзд з розрахунку лише школярів Миколаєва. Це як варіант чому водії уповноважені вимагати пред’явлення цього документу. Учнівський повинен бути! Також повинен бути продовжений на навчальний рік 23/24. Що заважало мамі його пред’явити ? Я своїй дитині ще у вересні продовжила. Школи працюють на видачу документів!

Можливо водій більше і слова не сказав би, якби мама вчасно потурбувалася про наявність. Вимога законна! Моя дитина вчора сама їхала маршрутом №1. Ніхто її не ображав. Який номер автобуса, що за водій не знаю. Але учнівський в неї завжди з собою. Будь то троллейбус чи інший вид транспорту”. – зазначила Наталья Н.

“Мама не змогла пред’явити, тож намагалася з дитиною вийти з автобуса! Могла просто забути вдома, в іншій куртці, сумці тощо… Ви ніколи нічого не забуваєте? Але це не чотирнадцятирічна дитина, за якою важко визначити вік – це другокласник! І повторюся, вони хотіли вийти з автобуса, бо учнівського з собою не було, а на цього водія вже пристойно скарг”, – Світлана З.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button