ЕкономікаСуспільство

Зеленський анонсує програму кешбеку за покупку українських товарів

Уряд України планує запустити державну програму “Український кешбек” з метою стимулювання споживання вітчизняних товарів та послуг. Президент Володимир Зеленський розкрив деталі цієї ініціативи під час презентації платформи “Зроблено в Україні”.

Суть програми

На презентації, що відбулася у Києві, Зеленський наголосив на необхідності підтримки українського виробництва для збереження та масштабування його роботи. “Український кешбек” передбачає повернення частини коштів за покупку товарів і послуг, виготовлених в Україні, на спеціальну картку. За словами президента, програма має стартувати до кінця 2024 року.

Додаткові заходи

Міністр економіки Юлія Свириденко додала, що кешбек також буде доступний для бізнесу, особливо в сфері сільськогосподарської техніки, де компенсація може складати до 25%. Плани розширення програми на інші види техніки обговорюватимуться з другої половини року.

Платформа “Зроблено в Україні”

Зеленський також згадав про запуск економічної платформи “Зроблено в Україні” в січні 2024 року, яка сприятиме постійному діалогу та координації між державними органами та бізнесом для підтримки українського виробництва.

Ця ініціатива відкриває нові можливості для споживачів та виробників, сприяючи розвитку національної економіки та зміцненню внутрішнього ринку.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button