Суспільство

"Якщо у нас буде зброя, то ми переможемо", - Володимир Зеленський

«Програємо - нас не буде»

Цей материал також доступний

Президент України Володимир Зеленський у неділю 25 лютого 2024 року на пресконференції під час форуму «Україна. Рік 2024» висловив переконання, що Україна не зможе програти війну з росією, особливо якщо отримає підтримку від партнерів, зокрема у вигляді зброї.

“Чи програє Україна в цій війні? Я впевнений, що ні. Найважче було два роки тому. Принаймні, в нас немає альтернативи – не перемогти. Немає можливості програти. Тому що, що таке Україна програє? Програємо – нас не буде. Не буде нашого існування. І тому нам точно не підходить такий фінал”, – заявив Зеленський.

Глава держави зазначив, що успіх України в цій війні залежить від підтримки партнерів і зброї.

“Якщо ми будемо сильні зброєю, то ми будемо сильні. Якщо ми будемо сильні зброєю, ми не програємо цю війну. Ми переможемо”, – підкреслив він.

Зеленський також наголосив на тому, що кроки назад Путіна відображаються на його суспільстві і його внутрішній безпеці.

“Всі кроки назад Путіна, щоденні кроки назад точно будуть мати великий вплив на його суспільство. І тоді він буде вже думати про внутрішню безпеку”, – додав він.

Зеленський підкреслив, що Україна сподівається на завершення конфлікту з росією якомога швидше.

“путін має плани до 2030 року. Він бачить себе до 2030 року. Ми хочемо закінчити з ним раніше”, – підсумував він у відповідді на запитання іноземного журналіста про переговори з путіним.

За словами Зеленського, співвідношення Сил оборони України з армією рф зараз становить 1 до 7.

“Щоб відтіснити росіян, співвідношення сил має бути 1 до 1,5, 1 до 3. Стратегічно важливо не втратити людей”, – зазначив він.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button