Пригоди

Війна: на території Миколаївщини вилучено понад 22 тис. вибухонебезпечних предметів

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

Цей материал також доступний

Групами піротехнічних робіт та підводного розмінування станом на 8 лютого 2024 року (з початку російської агресії) на території Миколаївської області вилучено 22 тисяч 205 вибухонебезпечних предметів, про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Миколаївській області.

За словами самих піротехніків, головне – це добре знати, як виглядає той, чи інший боєприпас та принцип його спрацювання. При цьому необхідно дотримуватися всіх правил безпеки і не квапитись. Коли йде мова про смертельну небезпеку варто ретельно продумувати кожен свій рух і зважувати навколишню обстановку.

Піротехніки також нанадали громадянам про те, наскільки небезпечними можуть бути знайдені підозрілі предмети ззовні схожі на боєприпаси.

“Якщо ви натрапили на ВНП, не чіпайте його та не переміщуйте в інше місце. Натомість, позначте місце знахідки й повідомте про це до Служби порятунку за номером “101”. Варто пам’ятати, що небезпечні знахідки вилучаються та знищуються відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками”, – закликають в ДСНС.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Back to top button