Пригоди

Під час роздачі очищеної води побили працівника КП «Миколаївелектротранс»

Це вже не перший випадок агресивної поведінки місцевих мешканців

Цей материал також доступний

25 січня 2024 року, на стаціонарній точці роздачі очищеної води на кінцевій зупинці тролейбусів «Північний» стався конфлікт між місцевим мешканцем та працівником КП «Миколаївелектротранс», залученим до роздачі води.

Працівник був побитий і направлений до ЛШМД для надання першої медичної допомоги. Про це повідомили на підприємстві.

«Це вже не перший випадок агресивної поведінки місцевих мешканців у бік наших працівників, які роздають воду: то вода не так тече, то вона невчасно закінчується (очищена вода туди завозиться), то установка для роздачі не так стоїть. І це при тому, що КП «Миколаївелектротранс» не є профільним підприємством з забезпечення населення водою. Вся майже дворічна робота з роздачею води тролейбусом і трамваєм, стаціонарними точками, свердловинами є виключно ініціативою підприємства для допомоги миколаївцям, а не нашим безпосереднім обов’язком», – повідомляють на КП.

За фактом сьогоднішніх подій подана заява до правоохоронних органів. Також припинена робота точки роздачі води на невизначений термін.

На місці була жінка, яка стала свідком конфлікту. Її просять відгукнутися для надання свідчень за номером телефону +380950843804.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Back to top button