Суспільство

Відновлення водопостачання у Миколаєві коштуватиме 25 млн євро, - Сєнкевич

З яких 15 мільйонів — це грантові кошти. ВІДЕО

Цей материал також доступний

25 мільйонів євро – в стільки обійдеться реалізація проєкту з відновлення водогону у Миколаєві, – про це міський голова Олександр Сєнкевич розповів під час свого інтерв’ю одеським журналістам «Думської» в проєкті «Backstage».

“Ми розмовляли з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо проєкту відновлення водопостачання у Миколаєві. Він ділиться на декілька частин: одна з них знаходиться у Миколаєві, інші — на правому березі річки Дніпро. Власне, вартість проєкту складає біля 25 мільйонів євро, з яких 15 мільйонів — це грантові кошти від Фонду чистих технологій i данського фонду Danida”.

Відповів міський голова і на запитання жірналістки: “Чи крали виділені кошти?”

“Дуже важливо сказати, бо наші люди як чують про гроші, одразу кажуть: «та вони ж все вкрадуть». З першого дня співробітництва ми не використовуємо гроші наших європейських партнерів. Вони перевіряють документацію, оголошують торги, проводять закупівлі і наймають технагляд за кордонний. Тобто у межах нашої європейської співпраці жодним чином миколаївський виконком чи миколаївські комунальні підприємства в цьому не беруть жодної участі. Ми лише контролюємо якість виконання робіт і говоримо, що нам потрібно для того, щоб місто функціонувало. А цю інформацію ми отримуємо від експертів, яких долучаємо до розпобки технічної документації”, — відповів Олександр Сєнкевич.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button