Пригоди

"Це довгий процес", - Зеленський у Миколаєві пояснив студентам, чому Донбас повернути складніше, ніж Крим

Через відсутність бойових дій в Криму мисцевих мешканців повертати в Україну буде простіше

Цей материал також доступний

Окупований росіянами Крим, ймовірно, деокупувати буде легше, аніж Донбас. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з миколаївськими студентами.

“Може так статися, що ми території повернемо раніше, ніж цих людей. Так може бути. Наприклад, якщо ми беремо Донбас, люди живуть там десять років в іншому просторі, і це довгий процес. Може бути по-різному. Я вважаю, що складніше з Донбасом. Мені партнери колись казали: вам буде майже неможливо повернути Крим і дуже складно повернути Донбас. А на мою думку, якщо ми говоримо про людей, все одно території повертаються з людьми, якщо люди не хочуть – буде дуже складно. Я вважаю, що повернути Донбасу ментально складніше, тому що з окупацією була контактна лінія, і були постійні бойові дії. І багато сепаратизму з того боку, і вони воювали. Це значить, що в ті чи інші сім’ї на Донбасі не всі повернулися або поврнулася якась історія”, – сказав він.

За його словами, навіть зараз, коли Росія воює проти України, найжорсткіші сепаратисти стоять, коли біжать росіяни з поля бою.

“Це також про щось говорить. А бойових дій в Криму не було, тому я вважаю, що Крим чекає дуже на повернення, а Донбас також чекає, але буде дуже складно, бо велика частина цієї території була окупована і максимально мілітаризована. Нам головне нас зберегти, нашу цілісність. Те, що в нас є зараз, я вважаю, що це унікальний досвід об’єднання держави, і це дуже-дуже важливо, нам треба це зберігти. Все інше обов’язково повернеться, – додав він.

президент Володимир Зеленський зустрівся з миколаївськими студентами

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button