СуспільствоТема дня

40 км від лінії фронту: перед Корабельною райадміністрацією замінюють асфальт на плитку

ВІДЕО від обуреного мешканця

Цей материал також доступний

В Корабельному районі Миколаєва, на чому вже неодноразово акцентувалася негативна увага місцевих мешканців, продовжують ремонтні роботи перед будівлею райадміністрації – ломають нормальної якості асфальт та викладають замість нього тротуарну плитку. Всі заклики простих людей направляти гроші не на подібні речі, а на ЗСУ, місцевою владою цинічно ігноруються.

Нагадаємо, ми писали: Зруйнувати і зробити заново: площу біля райадміністрації в Корабельному перебудують за 4 млн з гаком

Один з небайдужих мешканців записав на відео розмову з робітниками фірми-підрядника, що виконує ремонтні роботи біля будівлі адміністрації району. Обережно, на відео – нецензурні висловлювання! (18+)

– Як там кажуть, “не на разі”… 40 км до позицій підорів, он там Кінбурнська коса. Адміністрація… Тут є асфальт нормальний, ходити можна… А тут – на тобі! Х*йовий асфальт, виходить… Он, стоять п**раси… Це що, готуємося до якогось параду перемоги?.. Просто п***ець… Що ви, привіт пацанам на передовій не хочете передати? І як вони до цієї х**ні ставляться, – спитав мешканець у працівників, що стояли неподалік.

відстань від Корабельної райадміністрації до Кінбурнської коси, тимчасово окупованої ворожими російськими військами - 41 км
відстань від Корабельної райадміністрації до Кінбурнської коси, тимчасово окупованої ворожими російськими військами – 41 км

– А що трапилося?.. А до чого тут ми? Он, іди туди (вказуючи в бік райадміністрації). Ми – робітники. Хлібчик ти іси? Я теж їсти хочу, – відповідають чоловікові працівники.

Раніше повідомлялося:
“У нас що, війна скінчилася?”, – в Корабельному обурені ремонтом площі перед адміністрацією

“Кінець року – адміністрація відбиває кошти(((. Їм війна – не війна, коли треба набивати кармани”, – прокоментувала відео місцева мешканка Тетяна.

Читайте також:
“Закатали багном колишній тротуар і зробили пародію”, – обурені мешканці Корабельного району

Читайте новини першими

Связанные статьи

2 комментариев

  1. Товарищ геройствует в тылу. И то так себе. В администрацию заходить, видимо, не хватило времени. )

  2. Ну и мову нужно подучить. Путать "не на разі" и "не на часі" - немного несолидно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button