Суспільство

Наступного тижня буде представлено новий комплексний план по мобілізації, – Зеленський

Вже були ухвалені певні рішення

Цей материал також доступний

Президент України Володимир Зеленський, 24 листопада 2023 року під час спільної прес-конференції з президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом, котрий прибув із візитом до Києва, доручив головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному, міністру оборони Рустему Умєрову і прем’єр-міністру Денису Шмигалю підготувати комплексний план із мобілізації.

“Ви знаєте, наскільки питання мобілізації складні й дуже актуальні: ТЦК, ВЛК, мобілізація, демобілізація. Поставлено комплексне завдання. Сьогодні була комплексна доповідь, як вирішити це питання, що зробити, які законодавчі зміни, хто має це зробити — увесь цей план буде напрацьовано і всі відповіді будуть. Наступного тижня я побачу вже цей план”, — зазначив Зеленський.

За його словами, вже були ухвалені певні рішення, проте він хотів би, «щоб люди розуміли весь план дій — куди ми йдемо, які стоять виклики, щоб люди все це бачили».

“У мобілізації дуже важливо, щоб із пункту «А» ми вийшли і розуміли, куди ми йдемо — у пункт «Б», — зазначив Зеленський. — Ми маємо знати, куди ми повинні прийти і якими силами.

Тому комплексний план із цього питання буде наступного тижня, — додав він. — Принаймні таке завдання поставлено і Залужному, і Умєрову, і Шмигалю, тому що там є й економічні питання. Вони всі комплексно доповідатимуть наступного тижня”.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button