Пригоди

Працювала по схемі про "родичів, які потрапили у біду": шахрайці в Миколаєві дали 4,5 роки тюрми

Загальна шкода громадянам від Анни Ж. складає більше 280 тисяч гривень

Цей материал також доступний

У Миколаєві жінку за шахрайство та крадіжки засудили до 4,5 років позбавлення волі, – передає ПН.

Ця зловмисниця вже мала проблеми з законом — у 2014 році, коли вона ще була неповнолітньою, її викрили на крадіжці золотих прикрас у будинку подруги. За це її винесли вирок у 2021 році, проте вирішили звільнити від чотирьох років ув’язнення з іспитовим терміном на один рік.

У 2021 році вона вже перейшла на шахрайство. Вона телефонувала жителям міста і розповідала, що їх близькі родичі начебто потрапили у біду: постраждали в ДТП чи стали фігурантами кримінальних проваджень, «відправивши» знайомих у лікарню з травмами. За такими вигаданими історіями вона телефонувала своїм жертвам, представлялася слідчою чи адвокатом, а потім говорила про необхідність заплатити «за вирішення проблеми». Потім обвинувачена приїзджала до обманутих миколаївців та забирала їх заощадження «на порятунок» родичів.

Таким чином вона разом з невстановленим спільником виманювала у миколаївців з інтервалом у кілька днів гроші у розмірі від 11 тисяч до 62 тисяч гривень. Загальна шкода громадянам складає більше 280 тисяч гривень.

Крім того, у одної з жертв жінка аферистка вкрала банківську картку, з якої зняла майже 40 тисяч гривень.

В результаті розгляду провадження Заводський райсуд Миколаєва визнав Анну Ж. винуватою у скоєнні злочинів за частиною 2 статті 185 («Крадіжка»), частиною 2 статті 190 («Шахрайство»), частиною 1 статті 357 («Викрадення документів….») Кримінального кодексу України.

Один з епізодів за вказаною схемою раніше розглядав Корабельний райсуд, теж визнавши жінку винуватою у шахрайстві.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button