Пригоди

Атаки України по кораблях змусили рф передислоковувати свої ракетоносії

Ворог ховає свої кораблі аж у Туапсе в Краснодарському краї

Цей материал також доступний

Після атаки військових України на Чорноморський флот рф, наслідком якої стала втрата двох десантних катерів у тимчасово окупованому Криму, ворог ховає свої кораблі аж у Туапсе в Краснодарському краї.

Про це сказав речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону “Єдині новини”. Він зазначив, що результативні атаки України по кораблях росіян у Чорному морі змусили їх передислоковувати свої ракетоносії та надалі розосереджувати флот.

“Ми основну увагу і надалі приділяємо носіям крилатих ракет. Росіяни це відчувають. Вчергове відбулася передислокація кораблів. Цього разу вони вже відправили їх до Туапсе, кілька одиниць. Тобто російська сторона продовжує розосереджувати свої кораблі через подібні атаки, що звісно ускладнює їм не тільки життя в цілому, а й логістику. Що своєю чергою, звісно, ускладнює застосування цих одиниць”, – сказав Плетенчук.

Він зазначив, що на сьогодні рф вже обмежена в можливостях неочікувано атакувати Україну з моря.

“Станом на зараз вони обмежені в цьому сенсі, тому що носії було виведено для початку в Новоросійськ, а потім вже в Туапсе. А логістика залишилась у Севастополі, заряджають ці кораблі тільки на основній військово-морській базі. Тому це ускладнило виконання завдань для них. І сподіваємось і надалі це буде для них досить складно”, – зауважив речник.

За словами Плетенчука, скоріше за все, окупанти зараз працюють над розв’язанням логістичних проблем, будуть намагатися якось пристосуватися до нових реалій. Водночас, за його словами, Україна зі свого боку буде продовжувати атаки по кораблях ворога у Чорному морі.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button