Пригоди

Катували і насилували, знімаючи це на відео: на Миколаївщині судитимуть двох ґвалтівників неповнолітнього

Обвинувачені перебувають під вартою

Цей материал також доступний

Братським відділом Вознесенської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох мешканців Вознесенського району за фактами незаконного позбавлення волі, вчинене за попередньою змовою групою осіб, підбурення до вчинення дій сексуального характеру, зґвалтування, катування та виготовлення й розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру (ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 146, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 152, ч. 3 ст. 152, ч. 2 ст. 301 КК України).

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що між двома чоловіками (віком 24-х та 28-ми років) та 17-річним хлопцем під час спільного вживання алкогольних напоїв виник конфлікт на ґрунті раніше виниклих неприязних відносин. Зловмисники побили хлопця та обмежили його пересування. У подальшому один із обвинувачених підбурив іншого на зґвалтування неповнолітнього. Після вчинення дій сексуального характеру над неповнолітнім, зловмисники продовжили його катувати.

Всі вищезазначені події один із зловмисників фіксував на мобільний телефон та в подальшому розповсюджував відео своїм знайомим, у тому числі неповнолітній особі.

Обвинувачені перебувають під вартою.

Связанные статьи

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button