Пригоди

Невідомі диверсанти підірвали два літаки та вертоліт у Підмосков'ї, — ГУР

За даними розвідників, підрив відбувся 18 вересня 2023 року

Цей материал також доступний

На військовому аеродромі «Чкаловський» у Підмосков’ї невідомі диверсанти підірвали два літаки та гелікоптер. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

За даними розвідників, підрив відбувся 18 вересня. На аеродромі, який ретельно охороняється, невідомі заклали вибухівку та підірвали літаки АН-148 та ІЛ-20 (обидва — у 354 авіаполку спеціального призначення), а також вертоліт МІ-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над Московською областю.

Як вказує ГУР, пошкодження літаків не дозволять розраховувати на їх швидке відновлення. У гелікоптера вибухом пошкоджено хвостову частину. Ще один АН-148, який перебував поруч з іншими на стоянці, отримав незначні пошкодження.

За даними розвідників, зараз диверсію розслідує група Слідчого комітету рф.

“Подія викликала неабияку істерику у вищих військових коридорах — на аеродромі базуються урядові літаки, так звані “літаки судного дня” та спеціальні літаки (літаки-розвідники)… Каральними органами рф проводяться заходи з пошуку диверсантів та обмеження поширення в місцевих ЗМІ інформації про подію”, — зазначають у ГУР.

Військовий аеродром «Чкаловський» у Підмосков'ї

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button