Пригоди

"Буде більше дронів і менше російських кораблів", - Федоров анансував збільшення ударів по військовим рф

Україна збільшить виробництво дронів у 140 разів

Цей материал також доступний

Україна збільшує виробництво дронів та зможе проводити більше атак на російські кораблі, заявив Reuters віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров, коментуючи нещодавні атаки ЗСУ поблизу Криму.

“Безпілотників буде більше, атак буде більше, російських кораблів буде менше. Це точно”, – сказав Федоров в інтерв’ю.

Федоров також зазначив, що у 2023 році виробництво безпілотників в Україні зросло більш ніж у 100 разів порівняно з минулим роком.

“Я думаю, що до кінця цього року, якщо порівнювати з попереднім, це збільшення буде приблизно в 120-140 разів”, – зазначив віце-прем’єр.

За словами міністра, Україна випробовує системи штучного інтелекту, які можуть локалізувати цілі за кілька кілометрів і направляти на них безпілотники, навіть якщо зовнішній зв’язок порушений засобами радіоелектронної боротьби.

“Нам потрібен штучний інтелект, наприклад, технологія пошуку цілей, подібна до того, як працює “Ланцет” (російський безпілотник), щоб ціль можна було знайти за допомогою радіоелектронної боротьби та знищити”, – зазначив він.

На даний момент ця технологія знаходиться на стадії тестування, але деякі дрони, які купує Україна, використовують ШІ для розпізнавання цілей.

“У лісі він може виявити ціль і розпізнати, чи це людина, танк чи певна машина. Ці технології активно використовуються”. – зазначив Федоров.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button