Пригоди

Мешканець Миколаївщини майже 5 років ґвалтував рідну доньку

Після розлучення із дружиною мав можливість зустрічатися з малолітньою донькою

Цей материал також доступний

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Голосіївської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру мешканцю Миколаївщини, який упродовж 2014-2019 років вчиняв розпусні дії та сексуальне насильство стосовно малолітньої доньки, – повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний після розлучення із дружиною мав можливість зустрічатися з малолітньою донькою. Відвідуючи батька за місцем його проживання у Миколаївській області, дівчинка упродовж майже 5 років неодноразово ставала об’єктом його злочинних посягань та сексуального насильства. Про вчинені відносно неї протиправні дії дитина наважилася розповісти матері лише після переїзду з Миколаївської області до міста Києва.

За результатами проведених правоохоронцями слідчих (розшукових) дій та висновків судово-психіатричної експертизи, повідомлені дівчинкою факти знайшли своє підтвердження.

За клопотанням прокуратури Голосіївським районним судом м. Києва підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button